Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Harmonizuojamasis adžnos šviesos seansas

Naujiena Rezervacija internetu

Paslaugos vieta: Panevėžys
Trukmė: Nurodyta pavadinime.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį Rezervuoti laiką
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Ypatinga patirtis!

Šiuolaikiniais laikais žmonės nuolat patiria stresą, įtampą, nuovargį, baimę, susiduria su įvairiais kūno negalavimais, o kur dar sezonų kaita, nuotaikų svyravimas, nepasitenkinimas gyvenimu, apsiblausęs protas ar per didelis minčių srautas... Adžnos šviesa (angl. Ajna Light) gali padėti išspręsti šias problemas, pagerinti savijautą ir gyvenimo kokybę.

Atvykusiųjų laukia 20 min., 40 min. arba 55 min. trukmės harmonizuojamasis adžnos šviesos seansas.

Adžnos šviesos seansas vyksta naudojant Guy'aus Harrimano sukurtą dvasinę technologiją. Ši technologija atrodo kaip aukso spalvos ir piramidės formos lempa ar gaubtas, kuriame įmontuosos LED lemputės mirksi skleisdamos skirtingą dažnį. Šie dažniai veikia trečiosios akies čiakrą, leidžia patirti ramybės ir meditacijos būseną, matyti įvairius vaizdus, spalvas, panirti į savo vidinį pasaulį. Taip pat adžnos šviesa stimuliuoja ir valo kankorėžinę liauką, atveria vidinį matymą ir stiprina intuiciją.

Senso metu naudojami dažniai:

  • alfa: 8–13 Hz;
  • beta: 13-30 Hz;
  • delta (gili meditacinė būsena): 4–20Hz;
  • delta: 0,5–4 Hz;
  • teta (miego būsena): 5–9Hz;
  • teta 4–8 Hz;
  • gama (sąmoningas suvokimas): 30–40 Hz;
  • Šumano rezonansas (EEG alfa–teta): 8 Hz, 14 Hz, 20 Hz, 26 Hz, 33 Hz, 39 Hz, 45 Hz ir 51 Hz.

Naudojant skirtingus dažnius siekiamas atvykusiajam rūpimas rezultatas – dėmesio sutelkimas, proto aiškumas, geresnis miego režimas, intuicijos lavinimas, sąmoningas sapnavimas ir pan. Viso to siekiama parenkant kiekvienam atvykusiajam individualiai tinkančius dažnius, aktyvinančius ar harmonizuojančius smegenų veiklą. Reguliarus seansų lankymas suteikia galimybę aktyvuoti aiškiaregystės ir ekstrasensorinius gebėjimus.

Adžnos šviesa padeda atsikratyti depresyvios nuotaikos, prisitaikyti prie sezonų kaitos sušvelnindama nuotaikų svyravimą, stiprina atmintį, gerina miego kokybę, fizinę savijautą ir psichinę būseną, mažina streso pasekmes, šalina įtampą, nuramina protą, leidžia pailsėti nuo pernelyg didelio minčių srauto, patirti meditacinę būseną, įsigilinti į savo pojūčius, didina kūrybiškumą, dvasinių suvokimų galimybes ir kt.

Adžnos šviesos seansas yra saugus, patikimas, nekenkiantis nei fizinei būklei, nei protinei veiklai. Po seanso aplanko ramybė, protas nurimsta, jaučiamas poreikis įsigilinti į save. Adžnos šviesos seansai skirti suaugusiems žmonėms, nevartojantiems psichotropinių vaistų ir nesergantiems epilepsija.

„Žmogaus studija“ – erdvi ir stilinga Panevėžyje įsikūrusi studija. Čia atliekami holistiniai, terapiniai ir energetiniai seansai. Visos ritualų ir terapijų technikos yra orientuotos į atvykusiojo fizinį, emocinį ir protinį atsipalaidavimą. Seansus atlieka kvalifikuoti savo srities specialistai, sukaupę ilgametę patirtį.

Dovanokite galimybę pagerinti gyvenimo kokybę!

Vieta
Vieta

Vasario 16-osios g. 3-202, Panevėžys (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Nurodyta pavadinime.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Pasiūlymas skirtas tik suaugusiesiems. Prieš seansą reikėtų pasikonsultuoti dėl esamų ligų (ypač epilepsijos), nevartoti cheminių psichotropinių vaistų, alkoholio. Prieš seansą pasirašoma sutartis dėl narkotikų, psichotropinių vaistų ir alkoholio vartojimo, epilepsijos ir kt. smegenų sutrikimų.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.