Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

GPI

GPĮ (garsų pasaulio įrašai) – įrašų studija, sėkmingai dirbanti tiek komercinio, tiek nekomercinio kino sklaidos srityje. Daugiau nei dešimt metų kompanija buvo išimtinis „Warner Bros“ produkcijos platintojas Lietuvoje.Pagrindinės GPĮ veiklos kryptys yra kino ir video filmų platinimas Baltijos valstybėse bei profesionalios vaizdo ir garso studijos paslaugų teikimas (filmų subtitravimas, video filmų garsinimas, kino filmų dubliažas, DCP studijos paslaugos ir kita). Studijoje profesionalių aktorių balsais lietuviškai ir latviškai prabilo animaciniai ZAMBEZIJA, BITĖ MAJA FILMAS, MONSTRŲ ŠEIMYNĖLĖ ir vaidybiniai filmai NAKTIES SERGĖTOJAI ir KAIP IŠGELBĖTI KALĖDAS.

Filtrai

Vidutinė kaina 48,95 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 1 atsiliepimas (-ai)

5 balai 100,00%

4 balai 0,00%

3 balai 0,00%

2 balai 0,00%

1 balas 0,00%

Ne

Registruotas klientas

Nerijus

Animacinio filmo įgarsinimas

Registruotas klientas

5.0

2023-04-30