Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dialogas tamsoje

„Dialogue in the dark“ – juslinis patyrimas, kuris atskleidžia naujus horizontus tiek regintiesiems, tiek neregiams ir yra oficialus „Dialogue Social Enterprise GmbH“ partneris Lietuvoje. Projektas pelnė pripažinimą ir buvo apdovanotas įvairiuose tarptautiniuose forumuose, o šiandien – tai viena sėkmingiausių socialinių franšizių pasaulyje.„Dialogue in the dark“ kviečia įmones, organizacijas, švietimo įstaigas ir bičiulių grupes įgyti nepakartojamą patirtį „Dialoge tamsoje™“ Vilniuje. Siūlomi pagal unikalią tarptautinę metodiką parengti komandos formavimo, komunikavimo, lyderystės ir personalo įvairovės skatinimo seminarai tamsoje verslo įmonėms. Taip pat organizuojami pažintiniai, šviečiamieji ir pramoginiai renginiai tamsoje moksleiviams, studentams, įmonių darbuotojams ir draugams, kurie nori originaliai praleisti laiką ir praplėsti savo akiratį.

Filtrai

Vidutinė kaina 37,00 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų
ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 3 atsiliepimas (-ai)

5 balai 100,00%

4 balai 0,00%

3 balai 0,00%

2 balai 0,00%

1 balas 0,00%

Ga

Registruotas klientas

Gabija

Apsilankymas koncerte „Muzika tamsoje“

Registruotas klientas

5.0

Kokia unikali dovana

2024-01-12

Ed

Registruotas klientas

Edita

Apsilankymas koncerte „Muzika tamsoje“

Registruotas klientas

5.0

2023-02-09

Ra

Registruotas klientas

Ramunė

„Dialogas tamsoje“ vaizduotės spektaklis

Registruotas klientas

5.0

Maloniai nustebs ir susimąstys - Karantinas ??

2020-11-05