Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Vichy vandens parkas: akcijos, dovanų kuponai ir abonementai 2020 metams

2019-12-03

Vichy vandens parkas: akcijos, dovanų kuponai ir abonementai 2020 metams

Jei jau spėjote pasiilgti vasariškų linksmybių, šilumos bei vandens pramogų, tiesiu taikymu lėkite į „Vichy“ vandens parką! Čia Jūsų nuolat laukia smagiausios pramogos, skaniausi patiekalai užkandinėje bei gaiviausi gėrimai vandens bare. Taip pat vandens parkes, stebina svečius savo dovanų kuponais bei metiniais abonementais, kurie visuomet leidžia sutaupyti. Tad paskubėkite ir įsigykite abonementus, kurie leis pramogauti ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko... Na, o dovanų kuponai bus ideali dovana, visiems vandens pramogų gerbėjams!

Vichy vandens parkas: kuponai

Mėgaukitės „Vichy“ vandens parko malonumais su draugais! Dovanokite jiems „Vichy“ parko dovanų kuponus, kurių dėka, Jūs ir Jūsų draugai galės džiaugtis net 9 moderniausiais atrakcionais Baltijos šalyse, tarp jų „Delfinų jūra“ ir „Maorių klyksmas“.

Pamiršti dienos rūpesčius ir atsipalaiduoti galėsite mėgaudamiesi egzotiškais patiekalais ir gėrimais keturiuose baruose ir restorane „Aloha“. Taip pat Jūsų lauks suvenyrų turgus ir begalė kitų paslaugų bei nepakartojama vasaros atostogų nuotaika!

Vichy vandens parkas: abonementas 2020

32 °C šilumos, šiltas vanduo, Kanojų upės ir Delfinų jūros baseinas su bangomis, 12 pirčių, vaikų žaidimo aikštelė, atostogų nuotaika ir išskirtinis poilsis – maloniausios vasaros akimirkos, kuriomis „Vichy“ vandens parke galite mėgautis ištisus metus!

Išsirinkite AUKSINĮ, SIDABRINĮ arba GINTARINĮ metinį abonementą ir mėgaukitės vasara bet kuriuo metų laiku!

 

AUKSINIS

SIDABRINIS

GINTARINIS

 

Nuo 199 eur

Nuo 159 eur

Nuo 149 eur

Pramogų zona

+

+

+

Lava pirčių zona

Nuo 18 metų

-

Nuo 18 metų

Bora Bora pirčių zona

Nuo 12 metų

-

Nuo 12 metų

Atvirų pirčių zona

+

+

+

Dienos

Darbo dienomis ir savaitgaliais

Darbo dienomis ir savaitgaliais

Tik darbo dienomis

Apsilankymo trukmė

neribota

4 val

4 val (nuo 12 iki 18 val)

Nemokamos SPA mankštos

+

+

+

Galimybė papildomai pirkti pirčių procedūras

+

-

+

 

Taigi, abonemento kainos tik nuo 12,42 Eur/mėn. (metinio gintarinio abonemento kaina 149 eur. Skaičiuojant 12 mėn., 1 mėn. kaina – 12,42 eur)

Pramogų zoną sudaro: 9 nusileidimo takeliai, bangų baseinas „Delfinų jūra“, baseinas „Kanojų upė“, vaikų žaidimo aikštelė, 2 sūkurinės vonios, 2 pirtys atviroje zonoje, baras „Mix“ bei „Aloha bistro“ užkandinė.

Lava pirčių zoną sudaro: ledo kambarys, 5 pirtys, baras bei sūkurinė vonia.

Bora Bora pirčių zoną sudaro: sūkurinė vonia, 5 pirtys ir baras.

Šiuos metinius abonementus galite įsigyti vandens parko kasose Ozo g. 14C, Vilniuje, taip pat internetinėje parko svetainėje ir, žinoma, Geradovana.lt puslapyje.

Vichy vandens parkas: akcijos ir nuolaidos

Nuolaidos taikomos standartiniams bilietams tik „Vichy" vandens parko kasose. Šeimos bilietams nuolaidos netaikomos.

Gausite 5% su ISIC studento bei su ITIC pedagogo pažymėjimu. Nuolaida taikoma 1 pasirinktam bilietui.

Taip pat 5% nuolaidą su LSP pažymėjimu. Nuolaida taikoma 1 pasirinktam bilietui.

20% su ŠEIMOS KORTELE. Nuolaida taikoma 3 val. bilietams (įskaitant 3 val. ŠEIMOS BILIETĄ)

30% su neįgaliojo pažymėjimu. Nuolaida taikoma 1 bilietui.

15% su METINIO abonemento kortele. 15% nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams restorane „Aloha”.

Parkas dažnai skelbia įvairias trumpas akcijas, tačiau norint jas „pagauti“, teks dažnai lankytis jų puslapyje ir stebėti situaciją. Taip pat galite sekti vandens parką socialiniuose tinkluose. Tai leis nepraleisti jokių svarbių akcijų.

Gimtadienis Vichy vandens parke

Jei ieškote išskirtinės idėjos vaikų gimtadieniui siūlome surengti egzotišką, linksmą ir tikrai nepamirštamą šventę „Vichy“ vandens parke!

Gimtadienio metu svečiai ne tik mėgausis visais vandens parko atrakcionais, bet ir bus užimti animatorių, kurie pagal amžių ir pageidaujamą šventės tematiką paruoš daug žaidimų, užduočių ir įvairių siurprizų.

Kadangi parko darbuotojai žino, kaip branginate savo laiką, nuo Jūsų pečių jie nuims visą vakarėlio organizavimo naštą ir pasirūpins gimtadienių programa, maistu bei kitomis laisvalaikio pramogomis. Taigi, kol Jūsų mažieji dūks smagioje ir netikėtumų kupinoje gimtadienio šventėje, galėsite atsipalaiduoti pirčių zonose ar kitose suaugusiems skirtose erdvėse.

 

Taigi, „Vichy“ vandens parkas – puiki vieta praleisti dieną, kartu su šeima ar draugais, nepriklausomai nuo oro už lango.  Stebėkite parko puslapį, kuriame kartas nuo karto rasite puikių pasiūlymų, akcijų, kurios leis dar labiau pasinerti į vandens malonumus! Na, o gimtadienį, ar bet kokią kitą šventę, paverskite dar ypatingesniu, švęsdami išskirtinėje aplinkoje!

Atgal