Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Vandens batutai – nepamirštamos pramogos ant vandens

2020-08-18

Vandens batutai – nepamirštamos pramogos ant vandens

Šilti orai leidžia mėgautis ir pramogomis ant vandens. Lietuvoje greitai išpopuliarėjo vandenlentės, tačiau dar viena ne mažiau įdomi pramoga – vandens batutai. Lietuvoje vandens batutų parkų jau ne vienas. Čia laiką leidžia tiek vaikai, tiek suaugę. Vieni parkai didesni, kiti šiek tiek mažesni, tačiau norinčių parkuose praleisti laiką niekada netrūksta.  

Vandens batutai Lietuvoje  

Batutai ant vandens puiki pramoga, kuri išpopuliarėjo žaibiškai. Čia laikas praskrieja, vaikai pasisemia nepakartojamų emocijų, o tėvai prisimena vaikystę. Lietuvoje turime vandens batutų parkų, kurie didžiausi visose Baltijos šalyse. Dalinamės vandens batutų parkų Lietuvoje TOP 5-tuku! 

Vandens batutų parkas „BOOM PARK“ 

Pramogų ir vandens batutų parkas „BOOM PARK“ įsikūręs Kretingos rajone. Tai vienas didžiausių traukos centrų dėl gausybės pramogų vienoje vietoje. Čia laukia batutai ant vandens, šokinėjimas ant oro pagalvės, žaidimų kambarys, irklentės, vandens dviračiai, ginklų tiras ir daug kitų pramogų. Todėl tai vieta, kurioje mielai lankosi ne tik vaikai, bet ir suaugę. Be visų pramogų parko teritorijoje įrengta pirtis, pavėsinės su terasa, lauko židiniais, restoranas. Ne tik pramogausite, bet ir atgausite jėgas! 

Vandens batutai Palangoje  

Palanga taip pat džiaugiasi vienu didžiausių vandens batutų parkų Lietuvoje - Jump park Palanga“. Parkas įsikūręs nepaprastai gražioje vietoje - pušyne, o vos už kelių šimtų metrų jūra. Čia Jūsų laukia net du batutų parkai, kurie tarpusavyje sujungti. Tai net 70 įvairių dydžių batutų, kliūčių, takelių. Teritorijoje rasite ir vandenlenčių parką, užkandinę, terasą. Tad jei tėveliai nenorės kartu pramogauti su savo vyresniais vaikais, laiką galės leisti terasoje ar savo jėgas išbandydami ant vandenlentės

Vandens batutų parkai „WATER INN“ 

Net 4-iuose Lietuvos miestuose įsikūrę vandens batutų parkai „WATER INN“ taip pat kviečia pramogauti ant vandens. Tai itin didelės vandens batutų trasos, daugybė kliūčių ir linksmybių ant vandens. Šiuose vandens parkuose netgi rengiamos individualios šventės - mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai. „WATER INN“ batutų parkus rasite Vilniuje, Kaune, Trakuose ir Zarasuose.  

Vandens batutų parkas Splash 

Vilniaus rajone, Vilnojos ežero pakrantėje įsikūręs itin saugus ir modernus vandens batutų ir atrakcionų parkas „Splash. Batutų parkas itin didelis, jame gausu čiuožyklų, įvairaus dydžio ir formų vandens batutų ir net tinklinio aikštelė ant vandens. Kliūtys vandens parke labai įvairios. Vienos tiks net patiems mažiausiems, o kitos taps iššūkių net ir suaugusiems.  

Vandens batutai „Jump Out“ Birštone 

Birštonas nuostabaus grožio kurortinis Lietuvos miestas, kuris pritraukia daugybę žmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Čia įsikūręs vandens batutų parkas „Jump Out. Tai dar viena linksmybių ant vandens vieta Lietuvoje, kurioje lakia įvairios kliūtys ir trasos.  

Vandens batutai – kaina 

Pramogos vandens batutų parkuose nėra brangios. Bilietas čia dažniausiai parduodamas visai dienai. Jo kaina vienam asmeniui dažniausiai kainuoja nuo 10 iki 15 eurų. Kai kurie vandens parkai siūlo galimybę įsigyti bilietus visam sezonui.  

Keliaujant į vandens batutų parką svarbiausia pasirūpinti tinkama, patogia apranga, maudymosi kostiumėliu. Vaikus iki 11 metų privalo lydėti tėvai. Nuo 11 metų reikalingas tėvų sutikimas leisti vaikui vienam pramogauti vandens batutų parke. Parkuose suteikiamos reikalingos apsaugos priemonės, supažindinama su parko taisyklėmis. Jei jų laikysitės laukia kupina nerūpestingų nuotykių diena. Išlaisvinkite savo energiją! 

Atgal