Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„UNO park“ – jau 10 metų! Praleiskite laisvalaikį aktyviai gamtoje

2019-07-05

„UNO park“ – jau 10 metų! Praleiskite laisvalaikį aktyviai gamtoje

Jaukioje miško apsuptyje, netoli nuo Vilniaus miesto centro įsikūręs nuotykių parkas „UNO Park” jau dešimtus metus nepraranda populiarumo ir gausaus lankytojų srauto. Neįžengiamu bruzgynu buvęs miškas šiandien tapęs šeimų traukos centru. Beje, ne tik Vilniuje. Kiti lankytojų pamėgti nuotykių parkai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Druskininkuose.

Laipiojimas medžiuose įrengtomis trasomis gali būti vadinamas ir sportu, ir ekstremalia pramoga, ir net puikiu šeimos ar draugų pasitikėjimo bei drąsos patikrinimu. Tai vieta, kurioje rasite laisvo kritimo šuolius, skrydžius lynais virš upių bei įvairias kliūtis, kurias kartais padės įveikti tik artimųjų padrąsinantys šūksniai.

„UNO Park“ yra aktyvaus poilsio vieta, kuri traukia šeimas, draugų ar kolegų būrius, nepriklausomai nuo amžiaus ar patirties. Apsilankymas nuotykių parke leidžia pažinti save, išlįsti iš kasdienybės kiauto, o kartais – atrasti naują hobį.

Pramogos „UNO Park“

Nuotykių parkai „UNO Park“ įsikūrę Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Druskininkuose. Kiekviename iš jų laukia skirtingos, bet tuo pačiu ir panašios atrakcijos: 5 trasos vaikams, 5 – suaugusiems, „Skrydis per upę“ ir ekstremaliausia pramoga, Vilniaus parke, prilyginama net oro pramogoms – „Drambliaskrydis“ iš 16 m aukščio! Bendras trasų ilgis viršija 2,5 km, o trasos pritaikytos ir mažyliams, ir profesionalams alpinistams!

Komandos formavimas „UNO Park“

Šis nuotykių parkas siūlo unikalią galimybę formuoti komandą išskirtinėje aplinkoje! Novatoriška „UNO Park“ komandos formavimo programa skirta verslo kolektyvams, ieškantiems emociškai ir intelektualiai aktyvinančių patirčių. Programos tikslai: veiksminga komunikacija, krizių valdymas, verslo efektyvumas.

Parkas siūlo dvi programas: edukacinę ir pramoginę. Pramoginės programos trukmė – 4 val. Jos metu atliksite nuotaikingas ir aktyvias užduotis, skirtas ištirti pagrindinius komandinio darbo bei strateginio planavimo aspektus. Tai puikus būdas praleisti popietę kartu su komanda!

Kita programa – edukacinė. Jos trukmė – 8 val. Patyrimu grįstų praktinių mokymų metu dalyviai vykdys įtraukiančias užduotis, skirtas tobulinti pagrindinius komandinio darbo aspektus ir ugdyti „geriau ir greičiau“ įpročius. Taip pat diskutuos apie įvykdytas užduotis bei komandinį darbą jų metu, analizuos asmenines ir organizacines transformacijas, būtinas efektyvesnei komunikacijai. Galiausiai, komanda atsidurs skirtingose situacijose, kurios leis naujas patirtis ir žinias pritaikyti savo įmonės veikloje.

Mergvakaris / bernvakaris nuotykių parke

Ar kada pagalvojote, jog paskutinį viengungio/ės „pasispardymą“ galima praleisti nuotykių parke? Turime Jums gerų žinių! „UNO Park“ organizuoja specialias programas mergvakariams ir bernvakariams, kad ši šventė būtų nepamirštama. Šventės metu jaunosios / jaunikio laukia ekstremalūs (ir nebūtinai) išbandymai, netikėti iššūkiai bei, žinoma, fotogeniški kadrai su geriausiais draugais. Pašėlusi šventė prieš didžiąją dieną – garantuota.

Šventės metu Jūsų lauks galimybė pasirinkti scenarijų arba įgyvendinti savąjį, pasitikėjimo išbandymai, kūrybiškos užduotys, netradicinės idėjos, ekstremalūs potyriai ir net galimybė vakarėlį švęsti naktį, nuotykių parke!

Vaikų gimtadieniai UNO parke

„UNO Park“ nepamiršta ir pačių mažiausiųjų klientų, tad kviečia nuotykių parke švęsti gimtadienį! Šventės metu vaikų laukia komandiniai lavinamieji žaidimai, galimybė rinktis vieną iš 70 animatorių programų su mylimiausiu personažu, burbulų mašina, cukraus vatos aparatas, piešiniai ant veidukų, batutai ir t. t.

Parkas netgi siūlo pasirūpinti gimtadienio vaišėmis, dekoravimu, serviravimu, fotografavimu ir transporto paslaugomis. Jums tereikia išsirinkti miestą, kuriame norite švęsti: Vilnius, Kaunas, Druskininkai, Šiauliai.

„UNO Park” – tai investicija į gerą nuotaiką, asmeninį augimą ir nepamirštamus nuotykius.

Atgal