Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Top 7 idėjos kaip supakuoti dovanų čekį

2023-06-28

Top 7 idėjos kaip supakuoti dovanų čekį

Dovanų čekis - turbūt universaliausia dovana. Tokia dovana tinkama visomis progomis. Dovanų čekį galime dovanoti ir artimiems žmonėms, ir mažiau pažįstamiems. Tai puiki galimybė pačiam žmogui išsirinkti tai, ko jis nori. Žinoma, dovanų čekis nėra originali dovana, daugeliui gali pasirodyti net nuobodi. Tačiau pasitelkus kūrybingumą, galima atrasti būdų, kaip dovanų čekį įteikti originaliai ir maloniai nustebinti asmenį, kuriam skirta dovana. Be abejo, pačiam sugalvoti kaip įdomiai supakuoti dovanų čekį, gali užimti nemažai laiko. Todėl šiame straipsnyje pateikiamos populiariausios dovanų čekio pakavimo idėjos. Išsirinkite labiausiai patinkantį būdą ir nustebinkite Jums svarbų žmogų.  

 

Puošnus klasikinis vokas 

Tam, kad klasikinis dovanų čekio įpakavimas - vokas nebūtų nuobodus, galite jį papuošti įvairiais lipdukais, linksmais užrašais, piešinukais. Žinoma, puošyba priklauso nuo to, kam ir kokia proga dovanosite čekį. Puiki idėja voką papuošti pagal dovanos temą ar aprašyti įvairiais palinkėjimais. Dažniausiai prekybos centrų dovanų kuponai kaip „Akropolis“ ar „Ozas“ jau būna supakuoti šventiniuose vokuose, bet visada galima juos dar papildomai papuošti ar net įvynioti į dovanų popierių.  


Supakuokite dovanos čekį į daugybę mažų dėžučių, vokų arba popierinių maišelių. Kiekviename iš jų įdėkite nedidelį ženklą arba užrašą, kuris nurodo, kur rasti sekančią dovanėlę. Dovanos gavėjas bus smalsus ir džiaugsis atidarydamas vis naują pakuotę. Ypač smagu tokią dovanėlę įteikti gimtadienio proga.  

Origami vokas 

Pasinaudokite origami technika, kad įdomiai supakuoti dovanų čekį. Taip pat galite papuošti voką įvairiais origami lankstinukais, pavyzdžiui, gėlės žiedais ar paukščiu. Taip supakuotas dovanų čekis atrodys ne tik kūrybiškai, bet ir parodys, kad įdėjote pastangų dėl dovanos gavėjo. Žmogus, kuriam skirta dovana bus sužavėtas tokiu kūrybingumu. Jei nemokate lankstyti origami – ne bėda, Youtube rasite įvairiausių video su instrukcijomis paeiliui, kaip išlankstyti bet kokią origami figūrą.  


Teminis įpakavimas 

Dovanų čekio įpakavimas gali atspindėti dovanos gavėjo pomėgius. Pavyzdžiui, jei gavėjas mėgsta gamtą, padovanokite poilsį gamtos apsuptyje, į dėžutę įdėkite su gamta susijusių smulkmenų, gaubliuką, termoso puodelį ir panašiai. Jei dovanojate moteriai dovanų čekį masažui ar apsilankymui SPA, papuoškite čekį romantiškai, įdėkite į dėžutę kūno kosmetikos ar veido kaukę, papuoškite gėlėmis. Sugalvoti pažįstant žmogų ir jo pomėgius tikrai nebus sunku. O toks dovanos supakavimas parodys, kad Jūs žinote kokie asmens pomėgiai ir rūpinatės juo.  


Dovana stiklainyje 

Dovanų čekis susuktas gražiai dekoruotame stikliniame indelyje tikrai atrodys originaliai. Stiklainio vidų galima puošti kaip tik sugalvojama – pripildant gėlių žiedlapiai, saldainiais, blizgučiais ar gražiomis spalvotomis juostelėmis. Pavyzdžiui, gimtadienio proga pripildykite stiklainį konfeti, spalvotų saldainiukų, mažų dovanėlių dėžučių. Toks įpakavimas tikrai paliks įspūdį. Mylimas žmogus bus maloniai nustebintas jei padovanosite stiklainį pilną širdelių su palinkėjimais ar meilės žodžiais ir, žinoma, kulminacija – dovana čekis poilsiui dviese. Taip pat toks įpakavimas labai tinka kalėdinei dovanai, kai stiklainį galima papuošti blizgučiais, kalėdiniais žaisliukais ir dirbtiniu sniegu.  


[Template2GiftsScroller:5898,217,9094]

Dovanų čekis balione 

Dar viena žaisminga idėja, kaip galima įpakuoti dovanų čekį - patalpinti jį balione. Dovanų gavėjas dovaną ras tik susprogdinęs balioną. Balioną galima pripildyti saldainiukais, spalvotais popierėliais, taip bus tik linksmiau. Na, o jei norite, kad asmuo kuriam skirta dovana, Jūsų dar ilgai nepamirštų, pripildykite balioną blizgučiais.  


Dovanų čekis - puokštė  

Pagaminkite puokštę ir ten patalpinkite dovanų čekį. O gal norite padovanoti daugiau nei vieną dovanų čekį? Dar geriau. Žinoma, tokiai puokštei pagaminti šiek tiek užims laiko, bet verta pasistengti dėl dovanos gavėjo nuostabos ir džiaugsmo pamačius tokią įspūdingą dovaną. Kaip pagaminti puokštę, galite matyti vaizdo įraše žemiau.  

 

@ravenelysetv Here’s how I made these Teacher Gifts! 🌸 #giftcardbouquet #giftcardideas #teachergifts #teachergiftideas #giftideas #teachercrafts #backtoschool ♬ original sound - Raven Elyse
Atgal