Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

TOP 5 originalios pramogos, kurias privalote išbandyti 2021

2021-02-28

TOP 5 originalios pramogos, kurias privalote išbandyti 2021

Visi turime slaptų svajonių ir norų. Taip, svajojame apie gražius, didelius namus, automobilį. Tačiau dar dažniau mūsų galvoje sukasi mintys apie įvairias neišbandytas pramogas. Juk taip norisi gyvenime patirti kažką tokio, kas paliktų nepamirštamą įspūdį. Jei vis dar galvoji ir nedrįsti išpildyti savo svajonės, padaryk tai dar šiais metais! Paruošėme Tau originaliausių pramogų TOP 5-uką. Gal tai proga išpildyti savo norą? 

Nakvynė namelyje medyje 

Romantiška nakvynė medžių viršūnėse? Kodėl gi neišbandžius pramogos, kuri taip populiarėja visame pasaulyje. O Jūs turite progą išbandyti tai ir Lietuvoje! Išskirtinė galimybė praleisti laiką gamtos apsuptyje. Saulė, šiluma, tyras oras... Ko gi daugiau reikia? Ši pramoga itin tinka porelėms, kurios nori romantiškai praleisti laiką tik dviese. Naktį galima stebėti žvaigždėtą dangų ir klausyti medžiuose šnarančio vėjo.  

Nakvosite net keturių metrų aukštyje pakabintoje palapinėje, kurioje įrengta terasa. Namelyje nesušalsite net ir esant minimaliai šalnai, kadangi veikia elektrinis šildymas. Puiki vieta mėgautis visiška gamtos ramybe ir vienas kito dėmesiu.  

Šia išskirtinę pramogą Jus kviečia išbandyti „Kalniaus sodyba“. Jie pasirūpino ir papildomais malonumais - ofūro vonia palapinės terasoje, suruoštas maisto krepšelis ar net kaljanas (mokama). Taip pat papildomai susimokėjus galite išbandyti tokias pramogas, kaip bičių terapija, žvejyba, pasiplaukiojimas valtimi, jodinėjimas žirgais, baidarių nuoma, pirtis ir kubilas. 

Naktinis pasiplaukiojimas baidare 

Kartais taip reikia pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir visiškai atsipalaiduoti. Čiupkite antrąją pusę ir plaukite baidare per naktinį Vilnių dviese. Tai nepamirštamus įspūdžius paliksianti kelionė po Vilnių naktį. Pamiršite viską, kas Jus slėgė per dieną vos tik išplauksite. Pasigėrėsite Verkių regioninio parko peizažu, pamatysite, kaip miestas pasikeičia naktį. Jus tai nustebins!  

Skrydis oro balionu 

Kartais taip norisi pakilti virš debesų ir pažvelgti į pasaulį iš aukštai. Skrydis oro balionu suteikia Jums tokį šansą. Pamatykite savo kraštą kitokį. Lietuvoje galite pakilti oro balionu virš Vilniaus, Molėtų, Trakų, Panevėžio. Pakilsite „Geros dovanos“ oro balionu, kurį valdo daug patirties turinti piloto Romano Mikelevičiaus komanda. Su šia komanda skrido net milijardierius, seras Ričardas Bransonas, „Virgin group“ įkūrėjas! 

Jei patys nedrįstate kilti aukštyn, padovanokite šią galimybę tam, kas apie tai svajoja. Tokia dovana paliks pačius geriausius įspūdžius ir atsiminimus visam gyvenimui. Žadą atimantys gamtovaizdžiai, pastatai. O po skrydžio įteikiamas diplomas, kuris visuomet primins Jums pirmąjį skrydį oro balionu.  

Susitikimas su alpakomis 

Sakoma, kad gyvūnai žmogų ramina, padeda sumažinti stresą, kelia teigiamas emocijas. Pirmasis alpakų veislynas Trakų rajone kviečia Jus pažinti šiuos nuostabius gyvūnus. Susitikimas su alpakomis ir plaukimas laivu – tai pramoga, kuri suteiks daug gražių akimirkų tiek suaugusiems, tiek vaikams.

 

Ekskursijos metu alpakų ūkyje sužinosite, kaip Lietuvoje atsirado pirmosios alpakos, kuo jos minta, kokie jų bendravimo ypatumai. Turėsite galimybę jas paglostyti ir net pavedžioti! Na, o maitindami alpakas tapsite jų draugais. Po pažinties su šiais mielais gyvūnais Jūsų lauks plaukimas laivu nuo Trakų pilies. Pasigrožėsite pilimi, nuostabiu Galvės ežeru, pamatysite žymiuosius Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus. . Tegul šios naujos patirtys Jūsų gyvenimui suteikia dar daugiau šviesių akimirkų. 

[Template2GiftsScroller:7172]

Pasivažinėjimas šarvuočiu arba tankriedžiu 

Na, o grįžtant prie ekstremalesnių pramogų, reikėtų paminėti dar dvi, kurias dažniausiai renkasi žmonės. Išbandykite karinį autoparką ir šaudymą! Tai padaryti galite didžiausiame privačios karinės technikos tankodrome visose Baltijos šalyse. Jūs turėsite unikalią galimybę susipažinti su technikos istorija, charakteristika. Visa tai Jums papasakos patyręs tankistas ir šaudymo instruktorius. Atvykę turėsite galimybę keleivio vietoje pasivažinėti karine technika, visureigiu ir kitomis karinėmis transporto priemonėmis. Na, o po to savo jėgas išbandysite šaudykloje, šaudydami iš tikro kovinio ginklo. Šiame tankodrome Jūsų laukia išskirtinė karinė patirtis! 

Na, o norintiems daugiau laisvės ir skriejimo miškais, turėtų patikti pasivažinėjimas tankriedžiu. Vilniaus apylinkėse turite galimybę pasivažinėti vieninteliais tankriedžiais visoje Lietuvoje. Tai tarsi mažas visureigis, kuriam paviršius nesvarbu. Galėsite važinėtis miško takais, sniegu ar net klampiais laukais. Tankriedis gali išvystyti iki 40 km/h greitį.  

Išpildykite savo svajones, dovanokite progą artimiesiems ir draugams jas įgyvendinti! Juk gyvenimas nuostabus, tad išbandykite viską, ką jis dovanoja.  

Atgal