Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

TOP 10 visų laikų geriausi filmai vaikams

2020-09-25

TOP 10 visų laikų geriausi filmai vaikams

Kartais kuponas į kiną, ypač naują premjerą, gali būti labai puiki dovana. Tačiau kartais, dar geresnė dovana yra laikas kartu su šeima, namų aplinkoje, apsigaubus pledu ir valgant namuose keptus spragėsius. Siūlome net 10 geriausių visų laikų filmų, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems!

  1. Šarlotės voratinklis

Tai amerikiečių rašytojo Elwyn Brooks White romanas, kuris virto į nuostabų, vertą dėmesio filmą. Pagrindiniai veikėjai yra paršelis Vilburis, vorė Šarlotė, ūkininko dukra Ferne Areibel ir peliukas Templtonas.

Veiksmas sukasi apie tai, kad viename ūkyje kiaulė susilaukė kelių paršiukų, o vienas jų – silpnos sveikatos.  Ūkininkas pasiryžęs jį paskersti, bet geraširdė jo dukrelė nusprendžia jį išgelbėti.Mergaitė pavadina paršiuką Vilburiu. Jai tai – nepaprastas gyvūnas, kuriam ji skiria visą savo meilę. Netrukus Ferne jį persikelia gyventi į naują tvartą, kur Vilburis patenka pas kitus gyventojus. Bendrauti mėgstantis gyvūnas trokšta kuo greičiau susidraugauti su kitais tvarto gyvuliais, kurie nenusiteikę į savo būrį priimti naujoko. Kai Vilburis sužino, kad jis neišgyvens iki Kalėdų, nauja draugė, vorė Šarlotė, nusprendžia jam padėti. Kaip? Sužinosite pažiūrėję šį filmuką su vaikais!

 

  1. Žuviukas Nemo

Nuostabiame povandeniniame pasaulyje gyvena žuvų šeima – tėvas Merlin ir sūnus žuviukas Nemo. Tėvas labai saugo sūnelį nuo gausybės vandenyne tykančių pavojų. Tačiau Nemo labai nori pažinti jį supantį pasaulį. Vieną dieną mažąjį žuviuką pavagia iš namų. Išsigandęs, bet ryžtingai nusiteikęs tėvas Merlin, lydimas žuvytės Dory, kuri turi labai gerą širdį, leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę per visą vandenyną ieškodamas savo sūnaus. Kaip baigsis paieškos sužinosite įsijungę filmą!

 

  1. Ledo šalis

Tai 2013 m. amerikiečių sukurtas animacinis filmukas, kuris parodys visai kitokią meilę – seserišką. Arendelo šalyje vyrauja amžina žiema, o jos gyventojai jau nebeprisimena, kada veidą glostė šilti saulės spinduliukai. Tačiau sniegas šią šalį dengia ne šiaip sau. Tai merginos vardu Elza burtai. Tačiau drąsuolė Elzos sesuo Ana ryžtasi stoti seseriai skersai kelio ir kartu su netašytu kalniečiu Kristofu bei šmaikščiu besmegeniu Olafu sugrąžinti karštą vasaros saulę. Kaip jiems seksis sugrąžinti kaitrą, sužinokite filme „Ledo šalis I“.

 

  1. Lilo ir Stičas

Tai linksmas filmas apie Havajuose gyvenančią penkiametę mergaitę Lilo, kuri rūpinasi vandenyne gyvenančiais gyvūnais, juos maitina ir globoja. Mergaitė gyvena su vyresniąja seserimi Nani, labai mėgsta Elvį Preslį, mokosi šokti, bet yra vieniša – jos tėveliai žuvo avarijoje, kitos mergaitės jos nemėgsta. Tuo metu toli nuo žemės esančioje planetoje randamas keistas mėlynas didžiaakis sutvėrimas. Kas jis, kaip jis vėliau atsidūrė Žemės planetoje ir kaip jam sekėsi bendrauti su Lilo, sužinokite filme!

 

  1. Žaislų istorija (visos dalys)

Visa, šios filmų serijos, istorija prasideda kai du žaisliukai, Vudis ir Buzas, ima nekęsti vienas kito. Atsitiktinai Buzas iškrenta pro langą, dėl to apkaltinamas Vudis. Šiam tenka iškeliauti iš namų, kad surasti iškritusįjį ir jie kartu galėtų grįžti namo. Pakeliui į namus jų laukia gausybė nemalonumų. Vėliau šį filmuką lydi ir dar daugiau kitų nuotaikingų dalių!

 

  1. WALL-E. Šiukšlių princo istorija

Tai 2008 m. sukurtas animacinis filmas, kurio veiksmas sukasi apie tai, kad po kelių šimtų metų darbo pagal paskirtį ir pareigų vykdymo WALL-E sutinka robotą, vardu EVE ir netikėtai be šiukšlių rinkimo suranda naują gyvenimo tikslą. EVE supranta, kad WALL-E netyčiomis atrado būdą išgelbėti Žemę ir skuba atgal į kosmosą pranešti apie tai žmonėms, kurie nekantriai laukia žinių, ar jau saugu grįžti namo.

 

  1. Gražuolė ir pabaisa

Gražuolė yra mergaitė, kuri nepatenkinta gyvenimu mažame provincialiame Prancūzijos mieste, pastoviai bandydama atremti perdėta išpuikelio „meilumą“. Gyvulys – Pabaisa yra princas, kuris buvo užkerėtas. Netikėtai pasiklydęs Maurices Gražuolės tėvas paklius pas jį, taip bus nulemta Gražuolei ir Pabaisai susitikti… Kokie nuotykiai jų laukia?

 

  1. Bjaurusis aš

Ignoruodamas draugiškai bendraujančius kaimynus, gyvena Gru – piktas veikėjas, šventai įsitikinęs, kad gerumas yra stipriai pervertintas. Apsuptas būrio ištikimų tarnų – mažų geltonų būtybių – pakalikų, Gru planuoja didžiausią istorijoje vagystę. Gru rengiasi pavogti ne bet ką kitą, o mėnulį! Nors planas, kaip tai padaryti, atrodo tobulas, Gru sutinka tris našlaites: Margo, Editą ir Agnesę. Po to reikalai nukryps visai kita linkme!

 

  1. Liūtas karalius

Vienas mylimiausių visų laikų šeimos filmų, tik pasirodęs iškart tapęs tikra sensacija. Tai „Liūtas karalius“, kuris po 25 m. pertraukos vėl sugrįžo į kino teatrus kaip kompiuteriu sukurtas „vaidybinis“ filmo perdirbinys. Abu filmai (tiek senoji versija, tiek naujoji), tikrai verti šeimų dėmesio!

 

    10. Čarlis ir šokolado fabrikas

Berniukas Čarlis Baketas su šeima (tėvais ir visais keturiais seneliais) gyvena skurdžiame sukrypusiame namelyje, pro kurio kiaurą stogą naktį galima skaičiuoti žvaigždes. Čarlio tėtis dirba dantų pastos fabrike, tačiau netrukus netenka ir to menko darbelio. Nors ir gyvendami vargingai, Baketai tiesiog spinduliuoja meile ir šiluma, bei randa būdų, kaip praskaidrinti niūrią kasdienybę. Čarlio senelis Džo mėgsta leistis į prisiminimus apie tuos laikus, kai dirbo šokolado fabrike. Ir ne bet kokiame – o pačiame keisčiausiame ir išmoningiausiame, priklausančiame Viliui Vonkai. Deja, fabrikas ilgą laiką buvo uždarytas, o vėl atnaujinęs veiklą savo vartų neatvėrė nė vienam pašaliniam žmogui. Vis dėlto atėjo diena, kai viskas pasikeitė ir Čarlis su seneliu Džo bus vieni pirmųjų įžengę į šį fabriką!

 

Atgal