Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Tony Resort“: nuo romantiškos vakarienės iki įtraukiančių pokerio žaidimų

2019-07-08

„Tony Resort“: nuo romantiškos vakarienės iki įtraukiančių pokerio žaidimų

„Tony Resort“ tai pramogų ir poilsio parkas įsikūręs gražioje Lietuvos vietoje – sutvarkytame Anupriškių pušyne. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis ir tikrai lietuviška pelkė.

Čia kuriamas teigiamas požiūris į gamtą, į kurią darniai įsilieja poilsio ir pramogų architektūra. „Tony Resort“ nuo pat atsidarymo dienos, siekia, kad atvykęs žmogus pirmiausia įkvėptų gurkšnį gaivaus pušyno oro ir tik tuomet atrastų tarp aukštų miško pušų pasislėpusius nuotykius.

Vakarienė „Tony Resort“

„Tony Resort“ poilsio ir pramogų parke įsikūręs restoranas, skirtas gurmaniškoms popietėms ir jaukiems vakarams su artimais žmonėmis ar verslo partneriais. „Tony Resort“ restoranas užima net du aukštus bei kviečia pasimėgauti su meile pagamintu maistu ir, žinoma, malonomios akimirkomis.

Restorano vyriausiasis virėjas pasirūpins, kad Jums būtų patiektas tik geriausios kokybės maistas. Ypatingiems savo klientams pasiūlys meniu, kuriame bus galima rasti įvairių patiekalų, pradedant salotomis ir baigiant ištaigingais ant grotelių keptais patiekalais.

Restorano virtuvei vadovaujantis profesionalus virtuvės šefas Haroldas Žalys pasiūlys paragauti pačių įvairiausių skanėstų, tarp jų – ir restoraną garsinančių ant grotelių keptų mėsos patiekalų.

Ieškantys išskirtinumo, siūloma paskanauti čia pat tvenkinyje pagauto ir folijoje kepto upėtakio, kurį tuoj pat pagal pageidaujamą receptą pagamins restorano virėjai. Pažadame, skonis bus nepakartojamas!

Upėtakių žvejyba

Žvejyba – pomėgis, be kurio daugelis lietuvių tiesiog neįsivaizduoja turiningo laisvalaikio! Nors upėtakių žvejyba „Tony Resort“ tradiciškai laikoma vyriško laisvalaikio elementu, šeimininkai pasirūpina, jog laiką linksmai ir turiningai praleistų visa šeima!

Žvejoti čia išties smagu. Poilsio centras garantuoja, kad be laimikio tikrai neliksite. „Tony Resort“ parke specialiai pramoginei žvejybai įrengtame tvenkinyje gausu didžiulių, žvilgančių, ekologiškoje aplinkoje auginamų, natūraliais pašarais šeriamų upėtakių.

Vos sugautą šviežią žuvį talentingieji restorano virėjai pavers tikru kulinarijos šedevru. Jau netrukus po žvejybos galėsite mėgautis gardžiu žuvies patiekalu, kuris bus patiekiamas su Jūsų mėgstamu garnyru.

Žvejokite be rūpesčių – visu šios pramogos inventoriumi ir masalu pasirūpins „Tony Resort“ komanda!

Pokeris „Tony Resort“

Ar žinojote, jog „Tony Resort“ įkūrėjas yra pats Antanas Guoga? Verslininkas pokerio pasaulyje žinomas kaip Tony G, tad, nenuostabu, jog ir šiame pramogų parke galima mėgautis pokerio žaidimais.

Čia, be daugelio kitų pramogų, vyksta sportinio pokerio turnyrai ir pamokos, tad nemokantys – išmoks, o mokantys – pademonstruos savo sugebėjimus „mūšio lauke“.

Pokeris, kaip žinia, yr žaidimas, iš žaidėjų pareikalausiantis nemažai valios, susikaupimo, matematinių ir loginių įgūdžių bei, be abejo, sėkmės. Žaisdami žaidėjai tampa rimti ir tylūs, slepia emocijas bei stengiasi, kad kūno kalba neišduotų jų žaidimo taktikos. Pokeris kaip sporto šaka paremtas sąžiningumu, taisyklių laikymusi, solidarumu bei pagarba kitiems.

„Tony Resort“ pramogų ir poilsio parke jau kelis metus organizuojami sportinio pokerio savaitgaliai, sutraukiantys pokerio gerbėjus iš visos Lietuvos. Žaidėjus vilioja ne tik galimybė pažaisti su profesionalais, turiningai praleistas laikas, bet ir prizai – visuose iki šiol „Tony Resort“ poilsio ir pramogų parke vykusiuose pokerio turnyruose geriausieji buvo lepinami vertingais prizais. Taigi, nepraleiskite progos susirasti naujų pažinčių, išmokti naudingų pamokų bei laimėti puikių prizų!

Atgal