Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikinimai perlinių vestuvių metinių proga

2023-08-15

Sveikinimai perlinių vestuvių metinių proga

Perlinės vestuvių metinės - tai net 30 metų bendro vedybinio gyvenimo. Kaip ir kiekvienos vestuvių metinės, taip ir perlinių vestuvių metinių reikšmė turi savo ypatybes. Jas simbolizuoja baltos gėlės, labiausiai rožės. Be jokios abejonės ir perlai. Sakoma, kad vyras žmonai per 30 vestuvių metines turėtų dovanoti perlų vėrinį. Na, svečių vestuvių metinių dovanos gali būti įvairesnės. 30 vestuvių metinės - ypatinga proga, todėl ir dovanos gali būti ypatingos. Tiks viskas, kas šviesu, balta. Na, o jei nesinori dovanoti daiktų, išrinkite dovaną, kuri leis pasidžiaugti poilsiu kartu ar patirti kažką naujo.  

O ko gi palinkėti tokia proga? Vestuvių metinių sveikinimai gali būti eiliuoti, trumpi ar tiesiog Jūsų pačių sugalvoti. Svarbu nepamiršti bent žodžiu pasveikinti porą. 30 metų vestuvių metinės įprastai švenčiamos būryje artimiausių žmonių, tad jei pritrūksite palinkėjimų ir gražių žodžių jauniesiems, šiame rinkinyje tikrai rasite tai ko ieškote.  

*** 

Mes norime surasti žodį, patį gražiausią iš visų. Ir šiandien Jums padovanoti, kad būtų širdyje šviesu. Tegul sėkmė Jus nuolat lydi šeimos jaukiajam židiny. Jei santaika namuose žydi, bus metai laimės sklidini.  

*** 

Meilė brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nusipirkti; ji – visas pasaulis, nors ją galima apkabinti abiem rankom. Jūs puikus pavyzdys, kokia turi būti meilė! 

*** 

Laiminga santuoka – tai draugystės malonumas ir pasitenkinimas jausmais. Tokia santuoka – gyvenimo saldumynas. Kartu praleidote jau 30 santuokos metų! Linkime dar daug gražių akimirkų! 

*** 

Santuoka nėra ritualas ar gyvenimo pabaiga. Tai ilgas, sudėtingas, intymus šokis kartu. Šokio darna priklauso nuo to, ar moki išlaikyti pusiausvyrą ir kokį partnerį pasirinkai. Jūs parodėte, kad darniai šokant viskas įmanoma! 

*** 

Nereikia ilgai pažinoti vienas kito, kad galėtumėte susituokti, bet reikia iš esmės pažinti vienas kitą, kad išsiskirtumėte. Džiaugiamės, kad Jūs puikiai pažinodami vienas kito gerąsias ir blogąsias savybes esate kartu jau 30 metų! 

*** 

Sėkminga santuoka yra ne tuomet, kai du tobuli žmonės randa vienas kitą, o kuomet du netobuli žmonės mokosi mėgautis tarpusavio skirtumais. Su metinėmis! 

*** 

Kas poroje veikia geriau nei telepatija? Komunikacija! Jums tai puikiai sekasi jau net 30 metų! Su perlinėmis vestuvių metinėmis!  

*** 

Jei myli žmogų, vadinasi, sutinki su juo pasenti. Tikime, kad Jūs kartu sulauksite net ir auksinių vestuvių metinių! 

*** 

Meilė – didžiausia paslaptis, kurios ieškojo visi pasaulio išminčiai. Jūs tą paslaptį atradote! Sveikiname! 

*** 

Meilė be pagarbos negali nei toli nueiti, nei aukštai pakilti, ji viensparnis angelas. Džiaugiamės, kad Jūs tokia graži pora, kurioje visuomet vyrauja meilės ir pagarba! 

*** 

Tam, kad santuoka būtų sėkminga, reikia įsimylėti daug kartų, ir visada – tą patį asmenį. Jūs tai darote jau 30 metus! Su perlinėmis vestuvių metinėmis! 

*** 

Santuoka – ne tik malonumai, kurie šeimyniniame gyvenime tokie pat laikini kaip ir gyvenime apskritai. Ji reikalauja vienodų polinkių, aistringo tarpusavio potraukio, charakterių panašumo ir supratingumo. Jūs sugebėjote santuoką paversti gražia gyvenimo kelione. Su metinėmis! 

*** 

Meilė – tai gyvenimo šviesa. Skleiskite nuostabią meilės šviesą dar daug metų!  

*** 

Jūsų meilė – kaip geras vynas: su metais nesensta, tik tampa brandesnė. Su metinėmis! 

*** 

Prisiminkite, pirmieji 30 santuokos metų – sunkiausi. Dabar viskas tik dar geriau! Tikimės po 20 metų susirinksime minėti auksinių vestuvių metinių! 

*** 

Gyvenimo kelionė gali būti sunki, bet kartu Jūs viską gebate įveikti. Linkime ir toliau keliauti tvirtai susikibus, su meile širdyse. Su perlinėmis metinėmis! 

Atgal