Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikinimai gimtadienio proga draugui

2021-08-05

Sveikinimai gimtadienio proga draugui

Kai kurie žmonės mūsų gyvenime būna trumpai, o kai kurie tampa amžinais draugais. Net ir didžiausios kliūtys įveikiamos kartu, o nedideli barniai nesugadina ilgametės draugystės. Tikras draugas - didelė vertybė, todėl ir gimtadienio sveikinimai jam skiriami tokie, kuriuos suprasite abu. Na, o gimtadienio dovanos išrinkimas turbūt lengviausia užduotis. Juk kiekvienas žinome, apie ką svajoja mūsų draugai. Idealiausias pasirinkimas – tai pramogos, kurias jis jau seniai svajoja išbandyti. Tad nieko nelauk, išsirink draugui dovaną, užrašyk atviruką ir pasveikink! 

*** 

Tikrus draugus nelengva surasti, todėl aš nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pažįstu Tave! Linkiu įsimintinos šventės, nes Tu tokios nusipelnei! Su gimtadieniu, bičiuli! 

*** 

Mūsų draugystė kaip auksas, kuris niekad nerūdija. Branginu ją. Su gimtadieniu, mielas drauge! 

*** 

Draugas – tai žmogus, kuris pripildo gyvenimą grožio ir šviesos, laimės ir džiaugsmo. Ačiū, kad toks esi, mielas drauge. Su gimimo diena! 

*** 

Ne visi turi laimę surasti supratingą, patikimą, rūpestingą ir mylintį draugą. Toks esi Tu. Jaučiuosi dėl to be galo laimingas. Linkiu nuostabaus gimtadienio ir puikios dienos. 

*** 

Tu esi nuostabus draugas! Mane apima džiugesys vien Tave prisiminus, o ypač tokia šaunia proga kaip Tavo gimtadienis! Mėgaukis šia diena, mano nuoširdžiausi linkėjimai jau skrenda pas Tave! 

*** 

Galbūt kažkam žodis DRAUGAS tėra raidžių seka, bet man tai mano stiprybės, mano laimės, mano džiaugsmo šaltinis. Ačiū, kad esi mano DRAUGAS. Su gimtadieniu. 

*** 

Tikra draugystė išsaugoma giliai širdyje, kur išlieka amžinai. Branginu mūsų draugystę ir siunčiu nuoširdžiausius gimtadienio sveikinimus! 

*** 

Kiek dar daug neatrasto ir nepažinto Tavęs laukia gyvenimo kelyje. Kelk bures ir gaudyk palankų laimės vėją! Su gimtadieniu, drauge! 

*** 

Dabar klausykis įdėmiai. 
Net jeigu žuvys ims skraidyti, o paukščiai plaukiot vandeny. 
Ir jeigu Sacharos dykumoj staiga kils sniego griūtis, ar užpustys lig kaklo sniegu. 
Net jeigu visos jūros išdžius, o žirafai staiga sutrumpės kaklas. 
Ir jeigu kaktusas sumanys apsikirpti ir liks be spyglių, o ežiukas taps blondinas. 
Net jeigu ims kalbėti pingvino koja, o dramblys ims šokti gulbių ežerą. 
Net jeigu iš dangaus ims leistis maži žali padarai. 
Žinok, kad Tu man visada išliksi DRAUGAS. 

Su gimtadieniu! 

*** 

Pasitikėjimo lobynai rudeniniai, aruodai ištikimojo žmogaus — Tavojoj dvasioj lyg gimtinėj, kurią padovanočiau dėl sūnaus. Duok dešinę ir į pasaulio kraštą Išleisiu savo vaiką su Tavim, Įteiksiu Tau ištikimybės raštą Ir patikėsiu vien širdim. 

*** 

Aišku, žinoma, be abejo, tikriausiai, visiškai tiesiogiai, be jokių sąlygų, viską apsvarsčius, pasvėrus, pamatavus, apgalvojus, apmasčius, patikrinus, pažiūrėjus, pajautus, palyginus su etalonu, išbandžius praktiškai, surinkus visus duomenis bei parodymus, gavus patarima iš didžiojo savo smegenų pusrutulio, aš galiu drąsiai, be baimės, be neapykantos, nedvejodama, nekantriai, bet visiškai ramiai, be sąžinės graužaties pareikšti – TU mano geriausias draugas! Su gimtadieniu! 

*** 

Gyvenimo kelionėje lai džiaugsmo padvigubėja, sėkmės patrigubėja, liūdesio sumažėja perpus, o nesėkmės išnyksta. Laimingo gimtadienio! 

*** 

Sunku surasti tikrą, ypatingą draugą. Aš tokį radau. Ačiū, kad esi. Su gimtadieniu Tave! 

*** 

Galbūt kažkam žodis DRAUGAS tėra raidžių seka, bet man tai mano stiprybės, mano laimės, mano džiaugsmo šaltinis. Ačiū, kad esi mano DRAUGAS. Su gimtadieniu! 

*** 

Lai Tavo gimimo diena ir visos ateinančios dienos būna apgaubtos laimės, pripildytos juoko, nušviestos džiaugsmo, palaimintos meile, apdovanotos linksmumu. Su gimtadieniu! 

Atgal