Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Su tėvo diena (atvirukas)

2023-05-17

Su tėvo diena (atvirukas)

Jau visai netrukus švęsime dar vieno artimiausio žmogaus - tėčio dieną. Šią dieną norisi skirti visą savo dėmesį mylimam tėveliui. Kadangi laiko liko tikrai nedaug, jau reikėtų apgalvoti ir dovaną tėčiui. Žinoma, jei dovaną dovanos vaikas, idealiausia dovana - su tėvo diena piešiniai nupiešti pačio mažylio ir dovanoti iš visos širdies. O jei dar ir gražūs pasakyti žodžiai - tėtis tikrai bus laimingas. Vyresni jau stengiasi būti išradingesni ir piešinukais nebeapsiriboja. Šiais laikais kai vis daugiau laiko praleidžiame virtualioje erdvėje, puikus sveikinimas tėčiui gali būti nusiųstas mielas elektroninis atvirukas su gražiais žodžiais. Ypač jei mylimas tėtis yra toli. Atrinkome gražiausius atvirukus Tėvo dienos proga, Jums tereikia išsirinkti ir nusiųsti jį tėčiui.  

 

Atgal