Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Prasmingi gimtadienio sveikinimai dukrai

2021-08-18

Prasmingi gimtadienio sveikinimai dukrai

Dukra – gyvenimo džiaugsmas, geriausia draugė, žmogus, kuris visada bus širdyje. Gimtadienis brangus ir tėvams, ir dukrai. Tėvams jis primena tą laiką, kai išvydo savo vaiką pirmą kartą, o dukrai tai nuostabiausia metų šventė. Gimtadienio sveikinimai dukrai visuomet bus prasmingi, primenantys vaikystę, akimirkas kartu. O gimtadienio dovanos kruopščiai atrinktos ir pildančios svajones! Žemiau rasite sveikinimus mylimiausiai dukrai – didelei ir mažai.  

 

*** 

Beprotiškai linksmai mergaitei, kuri taip džiugina visus, Mes linkim pasijusti tarsi žvaigždei, ir skrieti į kitus galaktikų ūkus. Su gimtadieniu, dukrele! 

*** 

Mažas spindulėlis, mano širdyje, esi ypatinga ir nuostabi dukra. Linkime tau meilės ir džiaugsmo su kaupu, Tegul šviečia žvaigždės kelyje sėkmių. Su gimtadieniu! 

*** 

Tiek daug prisiminimų atminty, Kaip augai, mokinaisi,  žaidei, bet dabar, jau viskas praeity. Kadangi suaugusi ir savarankiška tapai. Sveikinu 18-ojo gimtadienio proga, dukra! 

*** 

Liepiau Tau liautis greitai augti, neklausei Tu niekada, Augdama ėmei savimi labiau vis pasikliauti, taip užaugai savarankiška dama. Sveikinu gimtadienio dienos proga, dukrele! 

*** 

Dukryte mano mylima, aš akeles Tavas bučiuoju — 

Rašau Tau laišką verkdama ir Tavo vardą vis kartoju. 

Ramunių žiedlapiais buriu Tau laimę, kurios neturėjau… 

Ir savo nuojauta tikiu, kad Tavo laimė jau atėjo 

*** 

Kur einu, ką regiu, vis galvoju, kaip tolybėj rankas Tau paliest. Kai kalbu, tai šaukiuosi svajonių, kad lydėtų Tave link vilties. Bet kai dienos šešėliuos nublunka, kai nakty beldžia man ilgesys - pasiimčiau į krepšį vien plutą ir išeičiau, kur Tavo širdis. Su gimimo diena, dukrele! 

*** 

Iš motiniško ilgesio aš Tau likimą pinsiu, mano Dukra. 

Gyvensiu viltimi šventa — už jūrų, už marių pamatyt Tave. Bet kaip Tave paguost, Kad Tu tolybėje laiminga būtum, kad nors akimirkai išnyktų mus išskyrus žemės toluma? Su gimimo diena, dukra mano. 

*** 

Mes linkime Tau gyvenimo, kurį Tu pajustumei tarsi pasaką. Mes linkime Tau, Dukrele, kad išsipildytų tai, kas mums neišsipildė. Mes linkime Tau svajones paversti tikrove, nes tvarkingumas, darbštumas ir atsidavimas, kurio Tave išmokėme, yra vertas stebuklų Tavajame gyvenime. Su gimimo diena! 

*** 

Tu visad būsi man mažąja dukrele, skaisčiąja mano gėlele gražia. Linkiu šiais metais sulaukti princo nuostabaus, ir gyvenimo gražaus, gražaus. Sveikinu su gimtadieniu, dukra! 

*** 

Šiandien pasaulis nusidažė geltonai, nes Saulė nušvietė jį išdidžiai. Orkestras tuoj užgros simfoniją žvaigždžių, norėdamas pasveikint su gimtadieniu gražiu. Sveikinu, ta Saulė esi Tu. 

*** 

Tu tokia graži, protinga, prakilni, tarsi žiedelis išsiskleidęs džiugini. Žydėk, kvepėk, spindėk, mylėk. Neatidėliok to nė akimirkai, girdi? Sveikinu su gimtadieniu, dukra! 

*** 

Brangi Dukrele, sveikinam Tave — Tu peržengei jaunystės slenkstį. 

Tačiau globojanti tėvų ranka neleis nežinomybėn eiti. 

Branginsime Tave kaskart labiau, globosime kiekvieną žingsnį. 

Gal patarimų nereikės, tačiau ilgai tėvams maža išliksi. 

Žinok, širdele mūsų praeities — Tu — bendras mūsų sielų medis. 

Tegu po kojom žemė Tau klestės ir vien tik laimės rytas žadins. 

Brangi Dukrele, sveikinu Tave su nuostabia gyvenimo švente. 

*** 

Iš mėlynų žibuoklių Tavo akys – aš Tavo mamai jas nešiau, 

Kai vyriškom svajonėm meilę trapią ir Tavo laimę nutapiau. 

Neatsiklausęs, nieko nesitaręs aš Tavo vardą išrinkau… 

Tavęs, mieloji, dar nematęs mylėjau, puoselėjau ir glaudžiau. 

Dukryte, rožių pumpurais tapyčiau Tavąsias lūpas ir žodžius, 

Kuriais šaukei mane mažytė, kuriais žaidei mamos vardu. 

Geroji mūsų, jau suaugusi, Dukra, — Tu mūsų saulė ir akių šviesa. 

*** 

Jei pasaulyje Tavęs nebūtų, gerumas ir meilė netektų vardų. 

Nešildytų saulė, šaltiniai išdžiūtų, ir žemė visa apsitrauktų ledu. 

Su gimimo diena, dukrele! 

*** 

Tavo gimtadienis jau šiandien, sveikins Tave visi. 

Bet svarbiausia ne dovanos, o meilė šioje širdy. 

Su gimtadieniu! 

 

Atgal