Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Naujametiniai atvirukai

2021-12-13

Naujametiniai atvirukai

Ar laukiate Naujųjų metų?  Tai metas kai visos Kalėdinės dovanos išdalintos ir visas pasaulis kuria planus kitiems metams. Svajonių išsipildymo ateinantiems metams linkime ir visiems artimiesiems. Siunčiame sveikinimus ir palinkėjimus, tačiau vertėtų nepamiršti ir atvirukų. Išsiųskite artimam žmogui ne tik naujametinį sveikinimą, bet išsirinkite gražų Naujametinį atviruką 2022 metams ir prisekite jį šalia. Taip savo sveikinimui suteiksite dar daugiau žaismingumo ir naujametinės nuotaikos. Naujametiniai atvirukai visada pradžiugins artimuosius, kurie nepamirš parodyto dėmesio.

Atgal