Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai SMS

2021-09-28

Kalėdiniai sveikinimai SMS

Kalėdiniai sveikinimai SMS žinute? Tuomet, kai internetas buvo dar prabanga, vieni kitus sveikindavome tiesiog SMS žinutėmis. Dabar daugeliui paprasčiau tai padaryti socialiniuose tinkluose. Taip pat vis dar nepamirštami ir atvirukai, kai įteikiamos kalėdinės dovanos 

Kaip dažnai jūs rašote sveikinimus SMS žinutėmis? Rašant žinutę, tai turėtų būti trumpi kalėdiniai sveikinimai. Visi įpratę skubėti ir nesinori skirti daug laiko skaitant ilgas žinutes. Puiku, jei sugebėsite sakiniu ar dviem pasakyti viską, ką norėjote. Pasinaudokite idėjomis, kaip pasveikinti SMS žinute, pridėkite savo nuoširdų žodį ir nudžiuginkite senai matytus draugus gražiu sveikinimu.  

Kalėdiniai sveikinimai SMS žinute 

*** 

Kalėdos – tai metas, kada dovanojant prisimenama, kas iš tikrųjų gyvenime yra svarbiausia. Tai meilė ir kaip ji pakeičia mūsų gyvenimus. Tai dalinimasis ir kaip jis mus suartina. Tai gerumas ir kaip jis mus sušildo. Linksmų Šv. Kalėdų. 

*** 

Štai ir vėl Kalėdos, štai ir vėl žiema, Te Jus laimė lydi gėrio kupina, Te žvaigžde ji šviečia ilgus dar metus, Te mylėti kviečia, laimina visus. Te nebūna niekad barnių ir gėlos, tegul laimė šviečia visuose veiduose. 

*** 

Jei likimas uždėjo tau ant širdies kryželį, uždėk tikėjimo brūkšnį – turėsi žvaigždelę. Jei gyvenimas nubrėžė tau aštrų minusą, padėk svajonių spindulį – turėsi pliusą. Jei piktas angelas suplėšė paskutinę viltį, surinki skutelius, iš jų užkurki laužą ir turėsi kur sušilti. 

*** 

Kai baltas angelas Tau ranką tiesia, imi tikėti, kad greit aušra nušvis. Ir gruodžio ilgesys ne amžinas – atėjo Kalėdų džiaugsmas ir nauja viltis. Su Šventomis Kalėdomis! 

*** 

Tikėki stebuklu ir tu jį patirsi, kai Kalėdos pabels į tavo duris, nes džiaugsmo ir laimės niekada nebetrūks tavo širdy. 

*** 

Lai Kūčių stalo žvakučių liepsnose sutirpsta bėdos, o išaušęs Šv. Kalėdų rytas atneša vien sėkmę, stiprybę ir viltį! 

*** 

Kai girtas zuikelis ridena baranką ir senis ateina su šnapso bačka, kai baltas arklys palei langą vaidenas - žinok, kad Kalėdos jau lanko tave. Linksmų švenčių! 

*** 

Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų Seneliui depresija! Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio! O nykštukai tebešvenčia Jonines! Bet vis tiek - linksmų šventų Kalėdų! 

*** 

Kai baltos snaigės tyliai žemėn krinta, papuošia jos Kalėdų eglę sidabru. Kiek daug stebuklų tuo metu nutinka, kiek daug išsipildo tuo metu svajų! Linksmų Kalėdų! 

*** 

Balta, balta - vien pūga už lango ir varpeliai skamba, ar girdi? Bet pakelk akis į gruodžio dangų - kiek vilties pasauly ir širdy! 

*** 

Įžiebki kibirkštį vilties Šventų Kalėdų tylią naktį. 
Tegu šis rytas nešykštės džiugių akimirkų, geros sveikatos. 

Trumpi SMS kalėdiniai sveikinimai  

*** 

Din di lin, din di lin Kalėdos jau pas mus. Sniegas sninga tai gražu, Tad dainuokime kartu. 

*** 

Prisiglauskim visi prie ateinančių metų, Prie Kalėdų nakties žiburių languose Ir tą šviesą, užgimusią šventąją naktį, išdalinkim visiems, kam tamsu širdyje. 

*** 

Štai atėjo vėl Kalėdos! Teišnyksta visos bėdos, Lai pražūva skurdo baimė Ir visiems ateina laimė! 

*** 

Kalėdos – tai stebuklų metas, kai žvaigždės pildo troškimus, kai norai būna mums pavaldūs ir džiaugsmas užgožia vargus. 

*** 

Pažvelkit pro langą į pasaulį baltą, uždekite žvakelę širdžiai ir akims. Atminkite vaikelį – mažą ir nekaltą, kuris šį rytą mums visiems užgims! 

*** 

Tegul Kalėdų angelas atneša ramybę ne tik į Tavo namus, bet ir į Tavo širdį. Tegul kitais metais išsipildo truputį daugiau nei Tu nori! 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom! Linkiu sveikatos, kantrybės ir džiaugsmo! 

*** 

Lai gerovės ir laimės Šv. Kalėdos Jums atneš, te išsipildys viskas, ko tik širdis trokšta! 

*** 

Lai Šv. Kalėdų ramybė aplanko ir ilgam pasilieka Jūsų namuose. 

Atgal