Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai (GIF)

2022-10-24

Kalėdiniai sveikinimai (GIF)

Jau visai neužilgo, vos už kelių mėnesių sulauksime gražiausių metuose švenčių - Kalėdų. Kalėdos asocijuojasi su mandarinų kvapu, šeimos artumu, kalėdiniais filmais ir kalėdinėmis dovanėlėmis. Jei nenorite susigadinti kalėdinės nuotaikos prieš pat šventes ieškant dovanų, rekomenduojame jau dabar jomis pasirūpinti. Tuomet atėjus šventiniam laikotarpiui beliks tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Pasirūpinkite ne tik dovanomis, bet ir sveikinimais. O kad sveikinimai būtų linksmesni, tegul jie būna kitokiu formatu nei įprasta atvirutė su tekstu, o, pavyzdžiui, juokingi kalėdiniai video sveikinimai ar kalėdiniai sveikinimai juokingi GIF . Paruošėme Jums smagių kalėdinių sveikinimų GIF formatu, o jei norisi vaizdo įrašų, rekomenduojame apsilankyti šiame mūsų sveikinimų rinkinyje - kalėdiniai video sveikinimai. Taigi, išsirinkite labiausiai patinkantį sveikinimą, išsisaugokite ir pradžiuginkite artimuosius ar draugus Kalėdų rytą kitokiu sveikinimu.

 

Atgal