Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kaip švęsti gimtadienį namuose?

2020-04-27

Kaip švęsti gimtadienį namuose?

Jau kelias savaites Lietuvoje žmonės turi rinktis nuotolinį bendravimą bei darbą iš namų. Tačiau socialinė atskirtis neturėtų užgožti gimtadienių ir kitų šeimai svarbių švenčių. Pristatome jums 5 būdus, kaip tai padaryti, nepažeidžiant rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

1. Bendravimas su artimaisiais virtualiai

Virtualus bendravimas šiuo nelengvu laikotarpiu yra vienas geriausių būdų palaikyti ryšį su artimaisiais. Įprastai per gimtadienį į svečius susirenka būrys draugų ir artimųjų, tačiau šiuo laikotarpiu galite pakviesti bičiulius į virtualią šventę, pavyzdžiui, pasiskambinti per įvairias vaizdo skambučių platformas (Zoom, Skype ir pan.). Paruoškite ir šventės scenarijų – prisiminkite ir pasidalykite smagiausiais momentais, kartu išgerkite puodelį arbatos. Toks bendravimo būdas, nors ir nėra labai artimas, tačiau pamatysite, kiek daug teigiamų emocijų jis suteiks.

2. Online žaidimų vakaras

Tikriausiai pasiilgote stalo žaidimų vakarų su bičiuliais. Pakvieskite juos į žaidimų platformas, kuriose galite žaisti įvairius strateginius ar pramoginius žaidimus kartu virtualioje erdvėje. Patikėkite, azartas atsiranda net ir žaidžiant internetu!

3. Skonių fiesta

Puiki proga kiekvienam atskleisti savo kulinarinius gabumus ir pasidalyti gardžiausiais receptais. Kiekvienas šeimos narys gali pagaminti po skirtingos šalies patiekalą –_meksikietiškus taco, prancūziškus skrebučius, indišką curry ar iškepti burnoje tirpstantį šokoladinį desertą. Vakaro metu kiekvienas šefas gali apsirengti pagal pasirinktos šalies stilių ir pristatyti savo gardųjį kūrinį. Kitas būdas – užsisakyti pasirinktos virtuvės patiekalus į namus – itališką picą, amerikietiškų mėsainių ar japoniškų sušių.

4. Filmų seansas

Gimtadieniui einant į pabaigą, rekomenduojame pažiūrėti veiksmo filmų, kurie tikrai papildys kasdienybę adrenalinu, leis pasijusti nuotykių dalyviu. Veiksmo filmų žanras prikausto dėmesį ir jį išlaiko iki pat filmo pabaigos. Įtampa gali būti kuriama ir su juoko doze ar meilės linija. Filmų kūrėjai tikrai ne kartą sugebėjo suderinti šiuos skirtingus žanrus. 

5. Dovanokite įspūdžius, ne daiktus

Per pastarąjį dešimtmetį daugybė psichologijos tyrimų parodė, kad patirtys žmonėms atneša daugiau laimės nei daiktai. Todėl stenkitės dovanoti daugiau potyrių, mažiau daiktų. Kai pasibaigs šis visiems neįprastas laikotarpis, visi norėsime dar daugiau laiko skirti naujų potyrių, emocijų atradimui ir dėmesiui vienas kitam. Šiais laikais, pasveikinti mylimus žmones yra itin lengva, gimtadienio dovanos į namus gali būti pristatytos vos per kelias dienas.

Atgal