Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Juokingi vardadienio sveikinimai

2021-09-18

Juokingi vardadienio sveikinimai

Vardo diena nedidelė šventė, tačiau ją vis tiek norisi paminėti. Vardadienio sveikinimai gali būti ne tik rimti, bet ir juokingi, šmaikštūs. Juk tai proga, kuomet galima pasveikinti kitaip. Ir nors sakytumėte, kad dovanos tinka tik gimtadieniams, vis tik vardo dienos proga sveikinti daugiau nei žodžiais tampa įprasta. Dovanos moterims ir dovanos vyrams dažniausiai šiek tiek skiriasi, kaip ir renkant dovanas gimtadienio proga. Viskas priklauso nuo to, ar norite tiesiog pradžiuginti nedidele smulkmena, ar nustebinti netikėta laisvalaikio pramoga, vakariene kartu ar net poilsį namelyje ant ežero kranto! Tokie sveikinimai vardadienio proga tikrai paliks įspūdį.  

Na, o žemiau linksmi vardadienio sveikinimai, kurie puikiai tiks norint pasveikinti žinute. 

 

*** 

Klestėk! Tegul žvaigždės tau būna palankios, teigiami horoskopai pildosi, o nepalankūs būna melagingi. Su vardo diena! 

*** 

Senėjimas yra vienintelis būdas nugyventi ilgą gyvenimą. Linkiu nugyventi ilgą, ilgą gyvenimą. Su vardo diena! 

*** 

Vardo dienos proga, 
Siunčiu Tau baltą, vanilinį bučkį, 
Su ilgesio razinom, tikėjimo gabaliukais, 
Džiugesio glaistu ir nuoširdumo įdaru. 

*** 

Šią dieną tau linkiu: 

Ispaniškos kaitros, 
Čigoniško linksmumo, 
Amerikietiškos sąskaitos banke, 
Indiškos karštos meilės 
Ir paprastos, Lietuviškos laimės! 

Su vardo diena! 

*** 

Linkiu Tau, 
Kad laimės būtų pilnos kelnės, 
Kad degtinę gertum kibirais, 
Kad kelio nepastotų velnias ir, 
Kad jotum tik baltais arkliais! Su vardo diena! 

*** 

Linkiu laimės ir sveikatos, sausainėlių prie arbatos, varlės koją patampyti, o patampius ją praryti. Su vardo diena! 

***  

Vardadienis – natūrali priežastis suvalgyti daugiau torto! 

*** 

Mielas drauge, aš žinau, kad žinai, kas aš esu, bet tikiuosi, kad gausi daugybę linkėjimų ir iš visų kitų garbės trokštančių žmonių, esančių socialiniuose tinkluose, kurie taip pat vadina Tave draugu. Su vardo diena! 

*** 

Aš ketinau atsiųsti Tau dovaną paštu, tačiau pašto tarnyba teigė, kad sveriu per daug, taigi, aš čia. Su Tavo vardo diena! 

*** 

Mes laikėmės išvien ir būdamos lieknos, ir stambios. Visus šiuos metus buvome kartu ir vis dar esame tos dvi merginos, kurioms kartu geriau nei atskirai. Tai kažką sako, ar nemanai? Išlik ir toliau tokia pasakiška, drauge. Su vardadieniu! 

*** 

Veidrodėli, veidrodėli, kokia didingiausia moteris šiandien švenčia vardo dieną? 

*** 

Esi labai talentingas žmogus; dviejų žmonių lenktynėse visada esi pirmas. Tad su vardo diena, sese. Tegul tavo talentai ir toliau šviečia gyvenimo kelyje. 

*** 

Nepaisant daugybės kartų, kai pamiršai mane pasveikinti per gimtadienį, aš turiu gerą širdį ir tyrą sielą. Taigi, būdama maloninga, linkiu Tau gražios vardo dienos. Tegul Dievas palaimina Tave geresne atmintimi ir padeda visada rasti savo automobilio raktelius. 

*** 

Mieloji, šiandien per savo vardo dieną, nejudink nė piršto. Nesijaudink dėl netvarkingų namų ar neplautų indų. Visa tai palik rytojui. 

*** 

Galvojau tau nupirkti gėlių, tačiau jos turi per mažai kalorijų, todėl laimėjo ši šokolado dėžutė. Labai tave myliu, nelieknėkim šiandien. Su vardadieniu, drauge. Juk tai dar viena proga švęsti! 

Atgal