Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Juokingi sveikinimai vestuvių metinių proga

2022-07-01

Juokingi sveikinimai vestuvių metinių proga

Vestuvių metinės - tai ypatinga proga, kuomet švenčiama bendro gyvenimo sukaktis. Vestuvių metinių dovanos dažnai siejamos su vestuvių metinių reikšme. Tačiau vis dažniau pasirenkamos laisvalaikio dovanos - dėl savo praktiškumo ir universalumo. Juk gera dovanoti laiką kartu, tiesa?  

O ko palinkėti metinių proga? Sveikinimai gali būti ne tik rimti ir įprasti, juokingi žodžiai, kurie privers nusišypsoti taip pat puikiai tinka.  

*** 

Barniai šeimoje didėjimo tvarka: pakeltas balsas, įžeidinėjimai, ašaros, riksmas, antausis, daiktų niokojimas, daiktų mėtymas pro langą, smūgiai, žaizdos, žmogžudystė. Linkime, kad Jūsų bendrame gyvenime to nebūtų! 

*** 

Klestėkite ir žydėkite! Tegul žvaigždės jums būna palankios, teigiami horoskopai pildosi, o nepalankūs būna melagingi. Su metinėmis! 

*** 

Ypatingos metinių proga aš Jums įteiksiu neįkainuojamą dovaną - atskleisiu laimės paslaptis!  
Kad visos svajonės išsipildytų - tereikia svajoti apie paprastus dalykus. 
Kad niekada nereikėtų pasiduoti ir atsitraukti, užtenka apsisukti ir pulti priešinga kryptimi. 
Norint tapti turtingiausiu žmogumi apylinkėse - pakanka apsigyventi vienkiemyje;. 
Kad dienos būtų kaip šventė, tereikia susirasti 365 skirtingomis dienomis gimusius draugus. 
Dabar Jūs jau viską žinote - laikas atšvęsti! 

*** 

Metinių proga aš noriu Jums padovanoti džiaugsmą, išmintį, draugystę, meilę ir daugybę kitų puikių dalykų, kurie nieko nekainuoja! 

*** 

Meilė – tai tokia liga, kuri paguldo į lovą ne po vieną, o po du! Su metinėmis! 

*** 

Visos aistros mus verčia daryti klaidas, tačiau meilė verčia daryti pačias juokingiausias. (Francois de La Rochefoucauld) Linkiu, kad Jūsų klaidos visuomet būtų pačios juokingiausios! 

*** 

Santuoka - tai dviejų žmonių tapimas vienu. Bėdos prasideda, kai reikia nuspręsti kuriuo. Linkiu, kad Jums nereikėtų spręsti šio klausimo! Su metinėmis.  

*** 

Gyvenimas santuokoje, tai toks santykis, kai vienas partnerių yra visada teisus, o kitas yra... vyras! O kaip pas Jus? Su metinėmis! 

*** 

Įsimylėti, tai lyg šokti nuo stogo. Nors protas ir sako: ne, nereikia - pražūsi!, bet širdis ramina: nebijok, aš juk galiu skraidyti! Linkiu, kad Jūsų širdys visuomet skraidytų!  

Kaip sukasi meilės ratas? 

Kai įsimyli - tada kenti skausmą. 
Kai kenti – pyksti dėl to. 
Kai pyksti – stengiesi viską pamiršti. 
Kai primiršti - pradedi ilgėtis. 
Kai ilgiesi – iš naujo įsimyli. 

Linkime kas kartą įsimylėti vienas kitą iš naujo! 

*** 

Vyrai moterų nesupranta tik du kartus: prieš vestuves ir po jų. Linkime, kad Jūsų santuokoje nesusipratimų nebūtų! Su metinėmis! 

*** 

Santuokos metu davėme pažadą, kad viskuo dalinsimės. Taigi, nupirkau Tau labai brangų makiažo rinkinį, kuriuo vėliau galėsi pasidalinti su manimi. Su metinėmis, mano meile. 

*** 

Mieloji, šiandien per mūsų vestuvių metines, nejudink nė piršto. Nesijaudink dėl netvarkingų namų ar neplautų indų. Visa tai palik rytojui. 

*** 

Jeigu galėčiau suskaičiuoti visas žvaigždes, kad įrodyčiau, jog padarei mano gyvenimą laimingesnį ir geresnį – taip ir padaryčiau. Bet kadangi neištekėjai už mokslininko ar astronomo…, tai tiesiog palinkėsiu laimingų vestuvių sukaktuvių!   

*** 

Mielasis, dar niekada nesu sutikusi žmogaus, labiau už tave mėgstančio užsiimti užkandžių valgymu ir televizoriaus žiūrėjimu. Sveikinu su didžiausiais tavo pasiekimais. Iš kurių geriausias, be abejonės, esu aš. Su metinėmis! 

*** 

Dažnai tau sakau, kokia esi graži, rūpestinga ir nuostabi. Neklausyk žmonių, kurie sako, kad esu užkietėjęs melagis, jie tiesiog pavydi, kad turiu tave. Su metinėmis, brangioji! 

*** 

Galvojau tau nupirkti gėlių, tačiau jos turi per mažai kalorijų, todėl laimėjo ši šokolado dėžutė. Su metinėmis, brangioji! 

*** 

Ar žinai, kodėl porose kildavo daugiausia konfliktų iki 2000-ųjų metų? Nebuvo „Facebook“, kuris primintų vestuvių sukaktuves.  

Atgal