Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gražūs kalėdiniai sveikinimai

2022-12-15

Gražūs kalėdiniai sveikinimai

Laikas iki pačios gražiausios metų šventės – Kalėdų – nenumaldomai tirpsta! Kalėdinės dovanos jau beveik išrinktos – regis, dabar tereikia tik gražiai jas supakuoti. Tačiau neatsiejamas kiekvienos dovanos palydovas – kalėdiniai sveikinimai. Viename kalėdiniame palinkėjime sveikinimų gali būti ir ne vienas – juk tiek daug norime kiekvienam. Žemiau – net 25 gražūs kalėdiniai sveikinimai, kurių užteks visiems patiems artimiausiems žmonėms!

***

Šventų Kalėdų džiaugsmas  Apgaubia šiluma.  Jau artinasi šventė  Palaimą nešina.  Suvirpins vėlei širdis  Ir jas užlies džiaugsmu.  Linksmų šventų Kalėdų  Ir metų Jums gerų!

***

Visko po lašelį – ir laimės, ir geros nuotaikos, ir meilės, ir gerų draugų...  ...po lašelį, bet kasdien, kiekvieną valandą, kiekvieną akimirką!... 

***

Ilgai lauktos ir išsvajotos Kalėdos jau atėjo. Atėjo, kad apgaubtų savo spinduliuojančiu gerumu bei ramybe. Idant sukviestų visus, kuriuos mylime ir kurių ilgimės, prie bendro stalo, kad jų artume pasijustume stipresni ir laimingesni. Šv. Kalėdų proga linkiu, jog ateinančių švenčių šiluma paliestų ir kiekvieno iš Jūsų šeimos širdis, o gyvenimui suteiktų naujų, nuostabių spalvų.

***

Šventiniams varpeliams skambant sidabrinės snaigės neša tau mano nuoširdžiausius Kalėdinius linkėjimus, kurie, viliuosi, išsipildys! Juk Kalėdos – nedalomos meilės, laimės ir susikaupimo diena. Šiandien svajonės tampa realybe, tad sugalvok norą, kurį išpildys visagalė krentanti Kalėdų žvaigždė!

***

Šalti sniegynai girgžda,  Tyli rami naktis,  O žemę švelniai gaubia  Kalėdų paslaptis.  Tad laukim susikaupę  Įsižiebiant žvaigždės –  Juk ir gūdžiausią tamsą  Tikrai aušra nušvies...  Su Šv. Kalėdom!

***

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomus, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Kalėdų proga aš linkiu tau niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų! 

***

Kada gauni dovaną, pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam – pilnėja tavo širdis. Tad per Kalėdas pripildykime savo širdis gerumo ir užuojautos vieni kitiems! 

***

Kai baltas angelas Tau ranką tiesia,

Imi tikėt, kad greit aušra nušvis...

Ir gruodžio ilgesys ne amžinas –

Atėjo džiaugsmas ir nauja viltis!

Su šventom Kalėdom!

 

***

Pusiaunakčio tyla... Tik šerkšnas krenta.... Kažkur žvaigždynų mirgantis lietus. Išeikim į Kalėdų naktį, išeikim į naujus metus.... Tegul jie bus saulėti ir šviesūs, tegul atneš, ko metų metais ieškom, ir tegul laimė mus lydės visuos keliuos. Su šv. Kalėdom!

***

Kažko nepaprasto ir stebuklingo, krentančio tiesiai į rankas.. Saulės ir sniego, verčiančių šypsotis, begalinės laimės ir meilės, ir visko, ko tik trokšti! Linksmų Kalėdų!

***

Ar matei speiguotą rytą,

Šalčio braižą ant langų?

Ar jautei Kalėdų dvasią,

Tyliai einančią pas mus?

Jau žvaigždė Vakarė spindi,

Laimę, džiaugsmą nešdama,

Tavo norus ji išpildo

Per Kalėdų šventę šią.

Su šv. Kalėdom Jus visus!

 

***

Sustabdyk ir išgyvenk kiekvieną stebuklingą Kalėdų akimirką. Juk ji praeis, negrįš, o kitos tokios nebus... Linkiu, kad kitais metais prikauptum begalę gražiausių akimirkų, kurios primins tau apie pačius geriausius draugus ir visa širdimi mylimus artimuosius. Su šv. Kalėdomis!

***

Kalėdų naktį tylią, kai ilsisi laukai,

Kai sniegenom ir zylėm pasipuošia langai,

Dėkodami praėjusiems, sutikdami naujus,

Visa širdim Jums linkime, kad ir kitus metus

Sutiktumėt džiaugsmingus, gyventumėt ramius,

Minėtumėt sėkmingus ir laimės kupinus.

Šv. Kalėdų proga linkime Jums viso, kas geriausia!

 

***

 

Lai šios Kalėdos atneša daugybę priežasčių šypsotis, pačių nuoširdžiausių laimės valandų ir prasmingo laiko su šeima. Linksmų šv. Kalėdų!

***

Tepražysta šv. Kalėdų rytą

Stebuklingos snaigės ant langų,

Ir pušies šakelė saulėj sidabru nušvitus

Lai pavirsta niekad negirdėtu stebuklu...

Sveikinimai šv. Kalėdų proga!

 

***

Nors šv. Kalėdos minimos šimtmečius, tačiau ši šventė kasmet atneša vis naują viltį. Žinojimas, kad po tamsos išauš skaidresnė rytdiena suteikia mums tvirtybės ir jėgų. Tegul gražiausiai metų šventei atvertos durys į Jūsų namus neša santarvę, meilę, skalsą!

***

Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia,

Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia,

Daugiausia – sveikatos, giedriausių dienų,

Šeimyninės laimės ir metų ilgų!

Su šv. Kalėdomis!

 

***

Tegul Jus, mielieji, šį džiaugsmingą šv. Kalėdų rytą aplanko patys šilčiausi ir tyriausi jausmai, šypsenas dovanoja mylimų žmonių staigmenos, o šventiniai stebuklai, kaip žemėn nusileidę angelai, suteikia Jums Vilties, Tikėjimo ir Meilės. Būkite laimingi per šias Kalėdas!

***

Ištirpo žvakių liepsnose

Širdžių ledai ir šaltas laiko gruodas.

Ir vėl nušvito mūsų širdyse

Vilties ugnis lyg pranašas paguodos...

Jaukių ir įsimintinų šv. Kalėdų!

 

***

Tegul šventinė nuotaika, pripildžius širdis šviesos, džiaugsmo

Ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus.

Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė.

Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo metai.

Ramybės per šias Kalėdas visai Jūsų šeimai!

Atgal