Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gimtadienio sveikinimai tetai

2021-06-30

Gimtadienio sveikinimai tetai

Ar dažnai kyla klausimas - ką padovanoti teta ir kokius linkėjimus jai nusiųsti? Kaip ir kiekvienai moteriai, gimtadienio dovanos tetai turėtų būti skirtos pasilepinimui, naujų įspūdžių atradimams. Puikiai tiks masažas, SPA procedūros. O gal teta mėgsta iššūkius? Dovanokite jai skrydį oro balionu, pasiplaukiojimą laivu.  

O ko palinkėti? Gražiausi gimtadienio sveikinimai linkintys meilės, sveikatos ir laimės. Tačiau linkėjimus norisi išreikšti gražiai. Tad dalinamės su Jumis sveikinimų idėjomis! 

*** 

Linkiu, kad gyvenimas būtų pilnas teigiamų emocijų, tikrų draugų ir nepamirštamų akimirkų! Tegul, miela, teta, Tavo gyvenimas bus užpildytas begalinės laimės, stiprios sveikatos, nuoširdžios meilės, didžiulės sėkmės ir išsipildančių svajonių! Su gimtadieniu! 

*** 

Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! Linkiu niekada nepritrūkti ryžto, išminties, veržlumo siekti užsibrėžtų tikslų!  

*** 

Laimingas žmogus, kuris moka tikėti, kad metai gražiausi dar ateity. Tegu ateinantis laikas būna saulėtas, džiaugsmingas ir turtingas. Tegu jie būna pripildyti meilės! 

*** 

Tegul kiekvieni bėgančio gyvenimo metai atneša įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo. Tegul ši diena atneša akimirkas, kurios priverčia Tave šypsotis. Su gimimo diena, miela teta! 

*** 

Sveikinu, Tave teta, šio gražaus gimtadienio proga! Linkiu daug, daug laimės! Niekada nenustok žavėti aplinkinių savo idėjomis ir gera nuotaika! 

*** 

Ar žinai, kokia yra laimės taisyklė? Tai kažką daryti, kažką mylėti, kažko tikėtis. Linkiu nenuobodžiauti, mylėti ir iš kiekvienos dienos tikėtis bei sulaukti kažko gražaus, džiuginančio ir prasmingo! 

*** 

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžiame savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, o žmogus – metus, valandas ir dienas. Sveikinu su dar vienais prabėgusiais metais. Linkiu nepamiršti, kad kiekviena skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus ir kas kart atneša naują patirtį, žinias, džiaugsmą, viltį, meilę, juoką, svajones ir laimę! 

*** 

Nepaprastą žmogų sunku surasti, sunku prarasti ir neįmanoma pamiršti. Tas nepaprastas žmogus esi Tu, miela teta! Kai sieki savo tikslų ne taip svarbu, ką gauni. Svarbiausia kuo tampi jų siekdamas. Ir toliau išlik tokiu ypatingu žmogumi, einant link gyvenimo tikslų. Su gimtadieniu! 

*** 

Ne gimimo data nulemia metus, o mūsų nueiti keliai, nudirbti darbai ir aplankiusios mintys ir tai, kuo praturtiname kitus, mokėdami savimi dalintis. Tad ir linkiu visada išlikti tokiai, kokią aš mylių ir pažįstu – visada su nuoširdžia šypsena veide ir sklidina gerumo siela. 

*** 

Džiaukis savo gyvenimu ir nesustok naujų atradimų ir iššūkių kelyje! O šiandien švęsk visa širdimi, tegul ši diena būna įsimintina ir nepakartojama, o kartu ir viena iš begalės nuostabių dienų, kurios Tavęs dar laukia. Su gimtadieniu, teta! 

*** 

Linkiu tikrų ir nuoširdžių draugų, Žmogaus šalia, kuri norėtųsi vėl ir vėl apkabinti. Vaikiško, nesuvaidinto juoko ir tikrų ašarų. Linkiu duoti ir gauti, aukotis ir siekti. Naiviai svajoti ir tikėti stebuklais. Linkiu to, ką galima jausti, bet neįmanoma nusakyti žodžiais. Nusišypsok! Su Tavo diena! 

*** 

Kad svajonės virstu realybe, o realybė – nuostabia svajone. Sveikinu, Tave teta, su gimtadieniu! 

*** 

Svajonių – kaip drugiai spalvotų, kad išsipildyt nevėluotų! Daug šypsenų ir saulės, juk visas pasaulis Tavo delne. Su gražiu gimtadieniu, teta. 

*** 

Dovanojau Tau šias gėles, kad žydėtų, neštų laimę, meilę ir džiaugsmą! Šilčiausi linkėjimai ir sveikinimai gimimo dienos proga! 

*** 

Yra dienų, kurios niekada nepraeina ir nenublanksta mūsų atminty, nors metų vilkstinės tolyn vis eina ir nepalieka pėdsakų širdy. Yra žmonių, kurie neišnyksta niekada, nors juos rečiau sutinkame kely. Tačiau kurių vardai mums sieloje išlieka. Sveikinu Tave su Jubiliejumi, teta,  gyvenk ilgai ir laimingai. 

Atgal