Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Gimtadienio palinkėjimai

2021-09-15

Gimtadienio palinkėjimai

Su gimtadieniais susiduriame turbūt bent kartą per mėnesį. Daug dragų, artimųjų, pažįstamų. Gimtadienio dovanos smagi dalis – kai gali žmogui padovanoti tai, apie ką jis svajoja. Gal apie visuomet svajotą šuolį parašiutu, o gal mėgstamiausius kvepalus ar skrydį virš debesų. Be dovanos svarbu ir palinkėjimas, tad norime su Jumis pasidalinti gražiausiais gimtadienio sveikinimais 

Linksmi gimtadienio palinkėjimai 

*** 

Žmonės gali palinkėti Tau daugybės dalykų. O aš palinkėsiu dviejų: niekada ir visada. Niekada neliūdėti ir visada būti laimingam. Su gimtadieniu! 

*** 

Užduotis Tau: uždėk dešinę ranką ant kairiojo peties, o kairę ranką ant dešiniojo peties. Dabar džiaugsmingai sušuk. – Tu ką tik gavai stiprų gimtadienio apkabinimą iš manęs. Smagaus gimtadienio! 

*** 

Jei kažkas pavadins Tave senu, trenk jam su savo vaikščiojimo lazda ir mesk į jį savo dirbtinius dantis! Laimingo gimtadienio, drauge! 

*** 

Linkiu, kad šiandien būtų laimingiausia Tavo gyvenimo diena, o rytojus būtų dar laimingesnis nei šiandien. Su gimtadieniu! 

*** 

Atrodai kitaip. Ar numetei svorio? Ar pakeitei šukuoseną? Ar nusikirpai plaukus? O… juk tu vienas metais vyresnis (-ė)! Sveikinu su gimtadieniu! 

*** 

Gimtadieniai yra sveika. Statistika rodo, kad žmonės, kurie švenčia daugiau gimtadienių, gyvena ilgiau. Linkiu švęsti kuo daugiau gimtadienių! 

*** 

Laimingo gimtadienio, drauge. Esi vienas iš nedaugelio žmonių, apie kurio gimtadienį aš prisimenu ir be Facebook priminimo.  

Gražūs palinkėjimai gimtadienio proga 

*** 

Kiek dar daug neatrasto ir nepažinto tavęs laukia gyvenimo kelyje. Kelk bures ir gaudyk palankų laimės vėją! Su gimtadieniu! 

*** 

Daug, daug, daug laimės! Ir nenustok žavėti aplinkinių savo švytėjimu, idėjomis ir gera nuotaika! Sveikinu su gimimo diena! 

*** 

Linkiu, kad šią ypatingą dieną tave lydėtų šventinė nuotaika, ir kad sulauktum plačių šypsenų bei sunkių dovanų! Su Tavo diena, būk laiminga (-as). 

*** 

Sveikinu! Nestokok laimės, šypsokis, džiaukis gyvenimu, o svarbiausia - ir toliau juokauk visad bei apie viską! Su gimimo diena! 

*** 

Laimė telydi, kai paukščiai namo pargrįžta, 
Laimė telydi, kai vasara žiedais pražysta. 
Linkiu tau laimės ir rudenį, ir žiemą, 
Te nestinga jos ir per gimimo dieną! 

*** 

Tegul išaušęs gimtadienio rytas nudžiugina tave gera, pakylėta nuotaika, o širdį užplūsta laimė. Su gimtadieniu! Su gimtadieniu! 

Prasmingi gimtadienio sveikinimai 

*** 

Leonardo Da Vinči teigė, kad tik prasmingai nugyventas gyvenimas – ilgas. Tu per savo amžių jau tiek nuveikei, kad tokio ilgo gyvenimo galime tik baltai pavydėti! Sveikinimai!  

*** 

Galima turėti daug pinigų, bet jie dar neatneš laimės. 
Už pinigus galima nusipirkti lovą, bet ne šilumą. 
Už pinigus galima nusipirkti žmogų, bet ne meilę. 
Tad linkiu, kad turėtum ir pinigų, ir laimės, ir šilumos, ir meilės!  

Su gimimo diena! 

*** 

Linkiu, kad gyvenimas būtų kupinas laimės, o širdyje vyrautų harmonija, jaudintis tektų tik dėl meilės reikalų, o bėdos ir nusivylimai aplenktų tavo kiemą. Linkiu stabilumo, finansinės gerovės, sėkmės ir laimės, o tavo norai ir troškimai lai pildosi! Su gimtadieniu! 

*** 

Gimtadienis vėl kviečia į gražią šventę, 
Bet už tai pasiima dar vienerius mūsų gyvenimo metus. 
Kas gali būti nuostabiau už paminėjimą dienos, kai pirmą kartą pamatėme pasaulį? 

*** 

Tik šiandiena, kuri įprasmina mūsų nugyventus metus! 
Džiaukis kiekviena gyvenimo akimirka, kad ir kokia trapi ji būtų, 
Džiaukis kiekvieno sutikto žmogaus šypsena, nes tu tai gali... 
Arba tiesiog būk laimingas (-a). Su gimtadieniu! 

*** 

Atėjai į šią žemę ieškoti, ilgėtis. 
Šimtus kartų paklyst ir surasti save. 
Džiaukis šia gražia gyvenimo švente, net jei kartais atrodys, 
Kad laimė paliko ir negrįš niekada. 

*** 

Yra gyvenime ir praeitis, ir ateitis, 
Ir dideli darbai, ir didelės svajonės. 
Laimingas tas, kas moka atvira širdim 
Gyvenimą praeit, mylėti žmones. Su gimtadieniu! 

Atgal