Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Geriausios visų laikų kalėdinės dainos

2021-09-13

Geriausios visų laikų kalėdinės dainos

Sniegas, pasipuošęs miestai, jaukūs namai, kalėdiniai valgiai, kalėdinės dovanos, šeima... Taip įsivaizduojame Kalėdas. O jų belaukiant norisi pajausti kalėdinę dvasią. Linksmos kalėdinės dainos padės ne tik pajausti Kalėdas savo namuose, bet ir pakels nuotaiką bei primins, kad didžiausios metų šventės jau visai nebe už kalnų. Kokių kalėdinių dainų klausotės? Mes turime Jums atrinkę visų laikų kalėdinius hitus bei geriausia lietuviškas kalėdines dainas.  

Kalėdų dainos – visų laikų geriausių dainų TOP 20  

Bing Crosby daina White Christmas“ (1942) 

Tai tikras visų laikų kalėdinių dainų hitas. Gineso pasaulio rekordai šią dainą laiko vienu perkamiausių singlų 

Bing Crosby daina I'll Be Home For Christmas“ (1943) 

Bing Crosby sukūrė ne vieną kalėdinį hitą. Dar viena itin išpopuliarėjusi jo daina, kuri skirta kariams, kovojusiems antrajame pasauliniame kare.  

Judy Garland Have Yourself a Merry Little Christmas“ (1944) 

Ši Judy Garland daina tiesiog neatsiejama nuo Kalėdų. Yra net sakančių, kad Kalėdos neprasideda tol, kol neišgirstama daina Have Yourself a Merry Little Christmas". Beje, pati daina buvo sukurta miuziklui, tačiau vėliau tapo tikru hitu ir yra populiari iki šių laikų. 

Nat King Cole - „The Christmas Song“ (1961) 

Amerikoje tikrai nerastumėte žmogaus, kuris nežino šios dainos. Ši kalėdinė daina tapo tokia populiaria, kad 1974 m. ji buvo įtraukta į Grammy“ šlovės muziejų. 

Perry Como Frosty the Snowman“ (1947) 

Kas gi nėra girdėjęs šios dainos. Ją tikrai teko girdėti ir ne viename kalėdiniame filme. Tai balsas ir daina, kuriuos atpažįstame vos išgirdę.  

Frank Sinatra Let It SnowLet It SnowLet It Snow!“ (1948) 

Tai turbūt viena populiariausių Frank Sinatra dainų. Daina apie žiemą ir mūsų santykį su ja. Daina, kuri kaskart suskamba galvoje artėjant šventėms. Daina, kurios neįmanoma atsiklausyti. Beje, ir kitos Frank Sinatra dainos užburia, jų norisi klausytis ir klausytis. 

Eartha Kitt „Santa Baby“ (1953) 

Tai viena žinomiausių Eartha Kitt dainų. Daina apie tai, kaip norisi ekstravagantiškų kalėdinių dovanų.   

Gwen Stefani „Santa Baby“ (2017) 

Šiuolaikinė Eartha Kitt dainos versija, kurią perdainavo žavingoji Gwen Stefani. Tikrai ne prastesnė versija nei originalioji daina.  

Elvis Presley Blue Christmas“ (1957) 

Kas gi nežino žymiausio visų laikų dainininko Elvio Presley. O ši daina apie Kalėdas tikrai ne kartą girdėta. Beje, įdomu tai, kad Elvis net nenorėjo iš pradžių šios dainos dainuoti. Tačiau ši daina tapo tikra klasika.  

Brenda Lee RockinAround the Christmas Tree“ (1958) 

Ši daina buvo įrašyta, kai Brendai tebuvo vos 13 metų. Ir ji tikrai nė nenumanė, kad daina išliks populiari iki šių laikų. Be to, šią dainą galima išgirsti ir geriausioje visų laikų kalėdinėje komedijoje „Vienas namuose“. Išgirdus dainą taip ir norisi pajudėti.  

Johnny Mathis Sleigh Ride“ (1958) 

Johny Mathis būtų galima pavadinti žmogumi, kuris sukuria kalėdinę dvasią. Per savo karjerą jis įrašė net 6 kalėdinių dainų albumus. O daina Sleigh Ride“ buvo jo pirmajame kalėdiniame albume. Ši daina tikrai ne kartą girdėta ir įvairiuose kalėdiniuose filmuose.  

Ella Fitzgerald Jingle Bells“ (1960) 

Tai daina tapusi tikra Kalėdų klasika. Daina skamba ne tik anglų, bet ir kitomis kalbomis. Daina, be kurios neįsivaizduojamos Kalėdos.  

Andy Williams It's The Most Wonderful Time Of The Year“ (1963) 

Andy Williams daina taip pat tikrai daugeliui girdėta ir ne kartą. Daina, kuri primena Kalėdas su daug sniego ir šventine nuotaika bei namų jaukumu. 

Darlene Love ChristmasBaby Please Come Home“ (1963) 

Nors daina gal būt nėra ta, kuri linksma, kalėdinė, ji daugiau apie jausmus, širdies skausmą. Tačiau per Kalėdas ji vis tiek dažnai klausoma ir yra mylima.  

Mariah Carey „ChristmasBaby Please Come Home“  

Žavingoji Mariah Carey pristatė atnaujintą „ChristmasBaby Please Come Home“ dainos versiją. Ji skamba šiek tiek šiuolaikiškiau, tačiau ta pati kalėdinė dvasia išlieka. Daina, kurios galima klausytis ir klausytis.  

José Feliciano Feliz Navidad“ (1970) 

Dainininko José Feliciano iš Pueto Riko daina tokia lengvai įsimenama, kad ją žino kone kiekviename pasaulio kampelyje. Beje, daina atliekama dviem kalbomis. Todėl ją drąsiai galima vadinti geriausia dvikalbe kalėdine daina. Be to, ši daina tikrai ne kartą skambėjo ir įvairiuose filmuose.  

John Lennon and Yoko Ono Happy Xmas (War Is Over)“ (1971) 

John Lennon ir Yoko Ono šią dainą prieš Kalėdas įrašė kartu su Harlemo bendruomenės choru. Tai daina, kaip protestas prieš Vietnamo karą. Ilgainiui ši daina tapo klasikiniu kalėdiniu hitu, kuris sušildo širdį ir sielą.  

The Band Christmas Must Be Tonight“ (1977) 

Pirmą kartą daina pasirodė dar 1975 metais. Ją parašė Robbie Robertson. Tačiau daina grupės The Band albume taip ir neatsirado. Tik po dviejų metų, 1977 metais daina atgimė iš naujo ir pasirodė jų naujame albume „Islands“. Dainų versijos šiek tiek skiriasi, tačiau išgristi galima jas abi. Mes dalinamės 1977 metų versija. Pati daina Lietuvoje gali būti ir negirdėta, nėra iš tų ypatingai populiarių. Bet paklausyti jos tikrai verta, lėtesnė, priverčianti klausyti, galvoti, jausti.  

Paul McCartney Wonderful Christmastime“ (1980) 

John Lennon buvo tikrai ne vienintelis grupės „The Beatle“ narys, kuris sukūrė klasikinę kalėdinę dainą. Paul MCCartney taip pat nustebino pasaulį tikra klasika tapusia daina. Daina apie Kalėdas, šventinį laikotarpį. Daina pakelianti nuotaiką ir lengvai įsimenama.  

Wham Last Christmas“ (1984) 

Last Christmas I gave you my heart But the very next day you gave it away This year To save me from tears I'll give it to someone special“ - tai dainos žodžiai, kuriuos mokame turbūt kiekvienas. Nėra Kalėdų per kurias neskambėtų ši daina. Duetas Wham dainą sukūrė dar 1984 metais, bet ar žinote, kad į TOP populiariausių kalėdinių dainų ji pakliuvo tik 2017 metais! 

Na, o štai čia geriausių kadanors sukurtų kalėdinių dainų TOP 100! Įsijunkite ir tikrai pajusite, kad Kalėdos jau visai nebe toli!  

Lietuviškos kalėdinės dainos  

Lietuviai sukūrė taip pat daug kalėdinių dainų, kurios tikrai pakels nuotaiką ir privers nusišypsoti prisiminus gražiausias metų šventes. Tad, ko gi klausytis? 

Lietuviškų kalėdinių dainų rinkinys. Jame rasite kalėdines dainas, kurias atlieka žymiausi Lietuvos dainininkai, o dauguma jų iš buvusio populiaraus realybės šou - Kelias į žvaigždes“. Tai linksmos kalėdinės dainos, kurios Jumyse pažadins Kalėdas.  

Šaunus duetas - Katažina ir Irūna. Smagi, linksma ir itin šventiška daina! Be to ir pats klipas jaukus bei šiltas.  

Žaisminga, šokti priverčianti Radiocentro daina - Ateina senis“.  

Be galo šilta, jauki ir TV3 komandos sukurta kalėdinė daina. Tai naujai atgimusi Birutės Dambrauskaitės daina - Palinkėki gerų Kalėdų“. Tikrai verta pasiklausyti. Tokios Kalėdų dainos kaip mat pakelia nuotaiką.  

Būtinai pasiklausykite labdaros projektui „Kalėdų naktį tylią“ perdainuotą populiarią lietuvišką kalėdinę dainą. Tai daina, kuri sušildys kiekvieno širdį.  

Egidijaus Sipavičiaus daina „Krenta sniegas“ tiesiog išgirdus pirmus akordus priverčia šokti ir džiaugtis artėjančiomis Kalėdomis. Taip ir norisi užsidėti kalėdinę kepuraitę, puošti eglutę ir šokti. Jei ieškote linksmos kalėdinės dainos, tai ši būtent tokia! 

Vega ir Tautinis brandas „Kalėdų dovana“ taip pat sukūrė šiltą kalėdinę dainą. Jauki, šventiška, artima.  

Kalėdinės dainos padeda sukurti jaukią atmosferą, o šventėms dar neatėjus pajausti tą šventinę nuotaiką. Kalėdinių dainų pasaulyje sukurta tiek daug, kad visų jų išvardinti tiesiog neįmanoma. Tačiau svarbiausia norėjome pasidalinti tomis dainomis, kurios jau ne vieną dešimtmetį tapusios tikrais hitais.  

Šiais metais Kalėdos gali būti kiek kitokios, mažiau visur lankysimės, leisime daugiau laiko namuose. Bet tuo pačiu jos bus jaukesnės, šiltesnės, o kalėdinės muzika padės išlaikyti šventinę nuotaiką. Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir kalėdinėmis dovanomis. O jei esate kūrybiški - pasinaudokite pasidaryk pats kalėdinių dovanų idėjomis. Juk savo rankų darbo dovanos pačios geriausios ir mieliausios. Na, o viena iš idėjų - surinkite kalėdinių dainų rinkinį (įrašykite į kompaktą, USB atmintinę ar MP3 grotuvą). Tai dovana, kuri pakels nuotaiką kiekvienam!  

Atgal