Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos pagal zodiako ženklą

2022-05-25

Dovanos pagal zodiako ženklą

Dovanoti dovanas kitiems labai džiugu, ypač kai žmogus, kuriam dovanojama nuoširdžiai nustemba ir yra patenkintas dovana. Tačiau šiais laikais nustebinti darosi vis sudėtingiau net ir artimiausius žmones. Vienas iš puikių būdų išrinkti dovaną - tai atsižvelgti į žmogaus zodiako ženklą. Sakoma, kad žvaigždės apie mus gali pasakyti labai daug - mūsų pomėgius, charakterio subtilybes ir ydas. Tad kodėl nepabandžius išrinkti dovanos tokiu neįprastu būdu? Žinoma, žvelkite į visa tai su humoru ir nepriimkite labai rimtai. Taigi, kokios dovanos tinka kiekvienam zodiako ženklui? 

AVINAS (03.21 - 04.19)  

Aistringiems Avinams patinka įdomios ir originalios dovanos. Su praktiškomis dovanomis šio ženklo atstovų nenudžiuginsite. Todėl teks sugalvoti ką nors įdomaus. Kadangi Avinai yra aktyvūs ir mėgstantys jaudinančius nuotykius, jiems patiks aktyvios pramogos - įvairūs pabėgimo kambariai, pasivažinėjimas keturračiais, šaudymo pramogos ir kita aktyvi veikla.  

Beje, Avino ženklo atstovai vertina išskirtines ir drąsias dovanas. Jiems patinka rizikingos sporto šakos - tad, kodėl nepadovanojus adrenaliną sukeliančio šuolio virve ar parašiutu? Tokios dovanos Avinas ilgai nepamirš. 

JAUTIS (04.20 - 05.20) 

Jaučiai labai praktiški žmonės, tačiau mėgstantys išskirtines bei prabangias dovanas. Todėl renkant dovaną Jaučiui vertėtų suprasti, kad jiems svarbu ne kiekybė, o kokybė. Todėl neprašausite jei padovanosite išskirtinį apsilankymą SPA ar vakarienę prabangiame restorane.

Jaučio ženklo moteris liks sužavėta tokia dovana kaip deimantų degustacija, poilsis prezidentiniuose apartamentuose ar privatus kino seansas.  

Taip pat Jaučio ženklo atstovai labai vertina ryšį su gamta, todėl puiki dovana - nakvynė gamtos apsuptyje ar jodinėjimas žirgais.  

DVYNIAI (05.21 - 06.20) 

Dvyniai itin smalsūs ir intelektualūs, todėl jie vertina retas ir išskirtines dovanas. Dvyniams itin patinka dovanos, kurios leidžia atsiskleisti jų protui ar padeda tobulėti. Jei norite nudžiuginti Dvynio ženklo žmogų padovanokite jam žurnalo prenumeratą , apsilankymą kokiuose nors kursuose ar gerą knygą.  

Taip pat šio ženklo atstovus nudžiugintų ir mąstymo reikalaujantys žaidimai, pavyzdžiui, pabėgimo kambariai ar galvosūkiai.  

Daugelis Dvynių nemėgsta sėdėti vieno vietoje, jie nuolat nori naujų žinių ir mokslų, todėl jiems tikrai patikrų kūrybiškos dovanos, pavyzdžiui, tapymo pamoka ar fotografijos kursai.

VĖŽYS (06.21 - 07.22) 

Vėžiai itin sentimentalūs, jautrūs ir romantiški žmonės. Šeima jiems svarbiausia. Vėžiai vertina dovanas susijusias su šeima, kaip pavyzdžiui, šeimos fotosesija ar aktyvią pramogą visai šeimai.  

Tiesa, Vėžiams labai patinka kokybiškas poilsis, todėl jei padovanosite atpalaiduojantį masažą ar poilsį viešbutyje su SPA malonumais, labai jį pradžiuginsite.

Vėžiai taip pat išsiskiria ir savo kulinariniais gebėjimais, todėl jei norite maloniai nustebinti šio ženklo atstovą - padovanokite kulinarinius kursus, o Vėžys atsidėkos Jums išskirtiniu patiekalu. Beje, jie ne tik puikūs kulinarai, bet ir gurmanai. Gurmaniška vakarienė - visada puikus pasirinkimas dovanai.  

LIŪTAS (07.23 - 08.22) 

Liūtai labai mėgsta dėmesį, jie trokšta jaustis svarbūs ir mylimi. Liūtai tiesiog dievina malonumus, tad ideali dovana šiam ženklui - SPA procedūros. Padovanokite išskirtinį SPA, pavyzdžiui, „Karališkasis ritualas“ ir Liūtas liks nuoširdžiai dėkingas. Taip pat Liūtui patiks ir išskirtinis poilsis – savaitgalis Druskininkuose ar prie jūros.  

Kadangi Liūtai yra labai energingi ir aktyvūs, dovanokite jiems pramogas gamtoje – nuotykius pramogų parke, žygį ar pasiplaukiojimą baidarėmis. Taip pat Liūtai, kaip ir priklauso, pasižymi drąsa. Todėl ekstremalios dovanos Liūtą maloniai nustebins. Gal jis dar nebandė skrydžio parasparniu? O gal jam patiktų ekstremalus pasivažinėjimas superautomobiliu ar skrieti vandeniu su vandens motociklu?  

Liūtai vertina išskirtinį maistą, todėl padovanoję gėrimų ar patiekalų degustaciją, taip pat nesuklysite. 

MERGELĖ (08.23 - 09.22) 

Išrankiosios mergelės mėgsta subtilumą ir unikalumą, todėl renkant joms dovaną, reikės pasistengti. Joms patinka praktiškos, kokybiškos dovanos. Šio ženklo atstovai išsiskiria rafinuotu skoniu. Padovanokite Mergelei vyno ir sūrių degustaciją ar austrių degustacijos pamoką ir ji liks pamaloninta. 

Taip pat Mergelės mėgsta skaityti, tad mėgiamo žurnalo prenumerata ar dovanų kuponas knygai įsigyti joms patiks.  

Šio ženklo atstovai labai daug dėmesio skiria savo sveikatai ir išvaizdai, tad viskas kas susiję su grožiu ir jo puoselėjimu itin tinka dovanai. Mergelė nudžiugs gavusi abonementą į sporto klubą ar dovanų čekį apsipirkti prabangioje drabužių parduotuvėje.  

Aplamai, Mergelės ženklo atstovams patinka patiems išsirinkti dovanas, todėl dovanokite jiems įvairius dovanų kuponus.  

Ar pastebėjote, kad Mergelės nuolat siekia tobulumo, todėl nuolat tobulina savo žinias ir mokosi. Šiam ženklui labai svarbu atrasti savyje naujų gabumų, todėl rekomenduojame šiam ženklui dovanoti įvairias pamokas: šokių pamokos, kalbų pamokos, kvepalų gamybos pamokos ir kitas.  

SVARSTYKLĖS (09.23- 10.22) 

Svarstyklės - estetikos ir stiliaus gerbėjos. Šio ženklo atstovai labai mėgsta kompaniją ir laiką būryje žmonių. Svarstyklėms labai svarbu rūpintis aplinkiniais, dėl ko dažnai pamiršta save ir pervargsta. Todėl šiam ženklui labai tinkama dovana poilsis, galbūt net ir užsienyje. Tai nuostabi galimybė praleisti laiką toliau nuo namų bei kokybiškai pailsėti.  

Taip pat Svarstyklėms tinkama dovana - masažai. Tiek veido, tiek kūno masažai leis pasijusti dėmesio centre bei itin atsipalaiduoti.

Svarstyklės tiesiog dievina meną, todėl tikrai nesuklysite jei padovanosite apsilankymą teatre, meno parodoje ar mėgstamos grupės koncerte.  

Beje, kadangi Svarstyklės taip vertina estetiką visur net ir lėkštėje, pasikvieskite šio ženklo atstovą išskirtinės vakarienės, pavyzdžiui, degustacinei vakarienei ar vakarienei panoraminiame restorane. Taip pat Svarstyklėms patiks ir gurmaniškų gardėsių degustacija. Svarbu, kad ne tik restorano aplinka būtų estetiška bei stilinga, bet ir patiekalai išsiskirtų.  

SKORPIONAS (10.23 - 11.21) 

Skorpionai itin paslaptingi žmonės, o staigmenos jiems labai patinka. Šio ženklo žmonės labai mėgsta viską, kas turi paslapties, yra mistiško ir dar nežinomo. Todėl juos sužavės įvairūs paslaptingi žaidimai, pavyzdžiui, pabėgimo kambarys, kuriame reikės pasukti galvą ir pasijusti tikru detektyvu. Tokia dovana labai sujaudins Skorpioną. Taip pat mistiškumu dvelkia ir išskirtinė vakarienė tamsoje. Užtikriname, kad tokia paslaptinga vakarienė paliks nepamirštamus įspūdžius. Dar viena puiki dovanos idėja - kvepalų kūrimo pamoka. Tokia dovana ne tik atskleisti paslaptingą kvepalų kūrimo paslaptį, bet ir susikurti savo ypatingus kvepalus. 

Kitas Skorpiono ženklo bruožas - jiems patinka konkurencija bei varžymasis. Dovanokite šiam ženklui linksmas pramogas, kur bus galima šiek tiek pasivaržyti, pavyzdžiui, dažasvydį ar pasivažinėjimą kartingais. Taip pat Skorpiono ženklo atstovai itin seksualūs, tad jie su malonumu priims seksualias dovanėles, pavyzdžiui, jam turėtų patikti ekskursija „Aistra” parduotuvėje bei dovanų kuponas apsipirkimui.  

ŠAULYS (11.22 - 12.21) 

Šauliai tikri nuotykių ir kelionių mėgėjai. Todėl dovanų jiems tiks viskas, kas susiję su aktyviu laisvalaikiu ir kelionėmis. Padovanokite Šauliui dar neišbandytą aktyvią pramogą - gal tai laipiojimo uolomis pramoga, golfas ar žygis aerovaltimi. Taip pat, esant galimybėms, nustebinkite Šaulį poilsiu užsienyje - trumpas pabėgimas į Estiją ar Latviją savaitgaliui jam išties patiks. Dar viena puiki idėja keliauti mėgstančiam Šauliui - žurnalo apie keliones prenumerata. Šauliai taip pat dievina egzotiką, todėl neprašausite, jei padovanosite jam egzotišką vakarienę japonų ar tailandiečių restorane.  

Šauliai mėgsta mokytis visą savo gyvenimą, todėl bus laimingi dovanų gavę kokias nors pamokas ar kursus. Galbūt jis dar nesimokė šokių, juvelyrikos ar aktorystės.  

OŽIARAGIS (12.22 - 01.19) 

Ožiaragiai tikri karjeristai, mėgstantys prabangą ir kokybę. Todėl jie vertina kokybiškas ir išskirtines dovanas. Jei padovanosite šio ženklo atstovui prabangią vakarienę restorane ar poilsį išskirtiniuose apartamentuose, jis tikrai šią dovaną įvertins palankiai.  

Ožiaragiai linksmi, humorą mėgstantys žmonės, todėl dovanokite jiems linksmas dovanas. Pavyzdžiui, nutrinamą plakatą „Top 100 smagių nuotykių” arba mėgstamo animacinio filmo stiliaus portretą.  

Taip pat Ožiaragiai yra kompanijos žmonės ir jie mėgsta linksmintis, todėl padovanokite jam pramogą, kurioje galės dalyvauti su draugais, tarkim virtualios realybės pramogas ar galvosūkių žaidimus. Taip pat puikiai tiks ir teminė fotosesija su draugais.  

VANDENIS (01.20 -02.18) 

Vandeniai itin išskirtinės ir nepriklausomos asmenybės, todėl jie vertina dovanas, kurios pabrėžia jų išskirtinumą. Tai itin kūrybingi ir meniški žmonės. Todėl jiems labai patiks meniškos dovanos – apsilankymas meno galerijoje, teatre ar muziejuje. Vandeniai ne veltui vadinami kultūros žmonėmis.  

Taip pat Vandenius traukia mistika bei paslaptys. Padovanokite šio ženklo atstovui galimybę patyrinėti žvaigždes, o gal net pavadinkite žvaigždę jo vardu. Užtikriname, tokios dovanos jis ilgai nepamirš. Tai nuostabus būdas susipažinti su mistiškąja visata.  

Rytietiški SPA malonumai taip pat puikus pasirinkimas, jei ieškote dovanos Vandeniui. Rytietiški SPA leis pasimėgauti kvapais, muzika bei pajusti gilų atsipalaidavimą.  

Beje, Vandeniams patinka naujovės. Jie mėgsta išbandyti visas naujienas nuo mados iki technikos bei pramogų. Tad padovanokite jam madų ar technologijų žurnalo prenumeratą. Taip Vandenis nuolat bus informuotas ir nepraleis naujienų. Na, o jei žinote, ko šio ženklo žmogus dar nėra išbandęs, būtinai nustebinkite tokia dovana, nes Vandenis neabejingas naujiems potyriams. Gal tai apsilankymas naujausiame restorane, ar dar nebandyta vandens pramoga? 

ŽUVYS (02.19 - 03.20) 

Žuvys - tikri svajokliai ir romantikai. Dovanokite jiems romantišką laiką restorane ar romantišką nakvynę prie jūros. Jos taip pat įvertins ir gurmaniškas vakarienes. Žuvims labai svarbu santykiai su žmonėmis, todėl, kad ir ką dovanosite, pabrėžkite koks Žuvys jums brangus žmogus. Tiesa, Žuvų ženklo atstovai labai sentimentalūs ir jautrūs. Tad padovanokite šiam žmogui fotosesiją, kurios metu bus ne tik gerai praleistas laikas, bet ir įamžintos nuostabios akimirkos. Dovanokite fotosesiją su žirgais, šeimos fotosesiją, nardymo fotosesiją ar unikalią fotosesiją dronu.  

Jautriosios Žuvys yra tikros menininkės, tad joms idealiai tiks dovana, leidžianti atsiskleisti meniškai sielai. Padovanokite namų kvapo gaminimo pamoką, aromaterapinių žvakių gaminimo pamoką, dekupažo pamoką, tapybos pamoką ar kosmetikos gaminimo pamoką moteriai. Vyrui puikiai tiks grojimo pasirinktu instrumentu pamoka. 

Beje, Žuvys yra ir vandens pramogų gerbėjos. Juk jų ženklo stichija būtent vanduo. Todėl renkant dovaną Žuvų atstovui, verta prisiminti ir įvairias vandens pramogas, pavyzdžiui, linksmybes vandens parke ar apsilankymą pirtyse. Iššūkius mėgstančiam žmogui labai patiks pasiplaukiojimas vandens motociklais, kaitavimas ar ekstremalus plaukimas kateriu. Mėgstančiam ramesnes pramogas, galite padovanoti pasiplaukiojimą jachta, pažintinį nardymą ar pasiplaukiojimą baidare po naktinį Vilnių. 

Atgal