Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Akropolio dovanų čekis: universali dovana, kuri patiks kiekvienam!

2021-02-24

Akropolio dovanų čekis: universali dovana, kuri patiks kiekvienam!

AKROPOLIS – tai vienas didžiausių ir populiariausių prekybos centrų tinklas. Kiekvienas toks prekybos centras tarsi atskiras miestas mieste. AKROPOLYJE žmonės susirenka pramogauti, apsipirkti, papietauti ar pažiūrėti kino. Čia pramogų ir parduotuvių apstu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Todėl kai sunku nuspręsti, ką žmogui padovanoti – AKROPOLIO dovanų čekis geriausias pasirinkimas. Tai visiškai universali dovana bet kokio amžiaus žmogui, kuri suteikia progą išsirinkti tai, ko trokšti labiausiai. 

Kodėl verta dovanoti AKROPOLIO dovanų čekį?  

AKROPOLIS yra ta vieta, kuri pasirūpins kiekvieno žmogaus gera patirtimi. Čia stengiamasi atsižvelgti į kiekvieno poreikius – nesvarbu, Tu moteris, vyras ar vaikas. Prekybos centre gausu drabužių, batų, galanterijos parduotuvių. Čia rasite išskirtinių indų, kokybiškos patalynės, namų apyvokos daiktų. Na, o kiekvienas vaikas tikrai džiaugsis turėdamas galimybę apsilankyti didžiausiose žaislų parduotuvėse Lietuvoje.  

O kaip gi pramogos? Jų AKROPOLYJE taip pat netrūksta - vaikų žaidimų kambariai, ledo arena, kino teatras, boulingas, interneto kavinės, restoranai ir kavinės. Na, o taip pat vietoje rasite ir bankus, kelionių, telekomunikacijos, grožio paslaugų tiekėjus. Viskas vienoje vietoje!  

AKROPOLYJE įsikūręs ir didysis prekybos centras MAXIMA XXX, kuriame apsilanko turbūt kiekvienas iš mūsų. Šiame prekybos centre taip pat galima atsiskaityti AKROPOLIO dovanų čekiu.  

AKROPOLYJE kiekviena dieną verda gyvenimas, kurio dalimi tampa kiekvienas šio didelio prekybos centro lankytojas. Būtent todėl AKROPOLIO dovanų čekis geriausias pasirinkimas, kai sunku išrinkti dovaną.  

Prekybos centrai AKROPOLIS įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.  

Kaip naudotis AKROPOLIO DOVANŲ ČEKIU?  

Puiku tai, kad tai ne įprastas čekis, o AKROPOLIO DOVANŲ KORTELĖ. Ji ypatinga tuo, kad yra daugkartinio naudojimo, todėl nebūtina visos sumos išnaudoti vienoje vietoje ir vienu metu. Dovanodami žmogui AKROPOLIO dovanų kortelę pasirinksite norimą sumą nuo 10 iki 150 eurų. Na, o žmogus, kuriam dovanosite kortelę galės ją naudotis pagal savo norus ir poreikius. Jis galės nusistatyti norimą išleisti pinigų sumą vienu metu.  

Kortelė be galo universali ir tinkama dovana ne tik artimiesiems, bet ir verslo partneriams, kolegoms ar draugams.  

AKROPOLIO dovanų čekio galiojimas 

Įprastai visi AKROPOLIO dovanų čekiai galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos. Tačiau galiojant karantinui dovanų čekis pratęsiamas papildomam 3 mėnesiui laikotarpiui, kad būtų galima pasinaudoti norimomis paslaugomis ar apsipirkit norimoje parduotuvėje.  

Na, o jei žmogus pamirš iki kada galioja jo dovanų kortelė, jis visuomet galės pasitikrinti galiojimą internete. Patogu, saugu ir pakankamai laiko išpildyti savo svajonėms.  

AKROPOLIS – tai ne tik pirmaujantis prekybos centras, bet ir ištisas laisvalaikio pramogų kompleksas su kino salėmis, ledo arenomis, boulingais, vaikų žaidimo klubais ir interneto kavinėmis. Filmų premjeros, koncertai, ledo ritulio varžybos – į visą šį įvykių sūkurį kviečiami panirti visi AKROPOLIO lankytojai. Tai geriausias pasirinkimas norint padovanoti universalią dovaną, kai nežinote, ko tiksliai žmogui reikia ar ko jis norėtų. AKROPOLIO dovanų čekis taps puikia dovana bet kokia proga – nesvarbu tai gimtadienis ar kita proga. Būkime praktiški ir dovanokime galimybę rinktis! 

Atgal