Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

7 būdai, kaip nustebinti mamą

2022-04-13

7 būdai, kaip nustebinti mamą

Artėja viena gražiausių švenčių - mamos diena. Tokia proga norisi savo mamą palepinti, nustebinti ir parodyti jai dėmesį. O tai tikras galvosūkis, tiesa? Pasiūlymų lyg ir daug, tačiau vis tiek kiekvieną kartą tenka pasukti galvą, kas tinkamiausia mamai ir kaip ją nudžiuginti. Norime pasidalinti 7 idėjomis, kaip nustebinti mamą ir kokios dovanos mamai tinkamiausios.  

Gėlės - visada puikus pasirinkimas 

Gėlės gali būti dovanojamos bet kokia proga, tad ne išimtis ir mamos diena. Mamą galite nustebinti ryškiaspalve puokšte, sukulentų kompozicija ar gėlėmis lauko darželiui.  

Dabar kaip tik metas, kai pasirodė bijūnai. Tai tobulo grožio gėlės, kuriomis apsidžiaugs bet kuri mama. Bijūnų žiedai - tai tikras švelnumo, moteriškumo simbolis. Dovanodami bijūnus mamai suteiksite tikrai daug džiaugsmo. 

Jei norisi kažko ryškesnio ir dar spalvingesnio, puikiai tiks puokštės su tulpėmis, rožėmis ar  eustomomis. O kartais užtenka užsukti į gėlių saloną ir atrasite jau paruoštų nuostabių puokščių.  

Gėles smagu dovanoti taip pat, kaip ir jas gauti. Jei mamos negalite pasveikinti tiesiogiai, užsakykite gėlių tiesiai jai į namus ar darbo vietą. Kartu galite pridėti ir atviruką su linkėjimais. Tai bus miela staigmena, kuri tikrai privers Jūsų mamą nusišypsoti.  

Dovanokite prisiminimus 

Mama visada apsidžiaugs tokia dovana, kaip fotoknyga ar fotoalbumas. Prisiminimai suteikia daug gerų emocijų. Surinkite mamos ir Jūsų nuotraukas nuo vaikystės iki dabar. Sudėkite gražiausias akimirkas į vieną vietą ir padovanokite. Mama turbūt ir ašarą nubrauks iš džiaugsmo. Tokios dovanos dažnai nudžiugina labiau nei kas kita. Juk visada smagu prisiminti gražiausius gyvenimo momentus praleistus kartu. 

Dovanų čekis – galimybė rinktis 

Norite mamą palepinti? Rinkitės dovanų kuponą SPA paslaugoms. Juk mama tikrai nusipelnė atsipalaiduoti ir skirti laiko tik sau. Kasdieninė rutina ir rūpinimasis visais tikrai išsekina. SPA ritualai padės pamiršti visus rūpesčius ir atgauti jėgas. 

O gal norite padovanoti galimybę rinktis pačiai? Dovanokite „Gera dovana“ čekį ar kortelę. Mama galės išsirinkti norimą pramogą ar paslaugą. Be to, tai padaryti ji galės tada, kai jai bus patogu. Juk dovanų čekis galioja net metus! Mama galės išpildyti savo slapčiausias svajones. Juk dažnai ji net ir neišduoda savo norų, tiesa?  

Pasivaikščiojimai dviese 

Pasiimkite mamą ir nusivežkite pasivaikščioti gamtoje. Lietuvoje gausu kvapą gniaužiančių vietų. Taip kartu praleisite daugiau laiko, mama atsipalaiduos ir pasimėgaus atgaiva sielai. Juk nėra nieko geriau, kaip gražią, saulėtą dieną leisti gamtoje.

Tuo pačiu suorganizuokite ir pikniką. Gamtoje iškylauti visada smagu. Nereikia daugybės patiekalų. Piknikui užteks ir kavos iš termoso bei skanių sausainių ar sumuštinių. Svarbiausia laikas kartu, dėmesys mamai ir visiškai kitokia diena. Kas žino, gal tai taps gražia tradicija.  

Mamos pomėgiai 

Gal būt Tavo mama turi kažkokį pomėgį? Tuomet galėtum ją nustebinti dovana susijusią su jos hobiu. Kiekviena mėgstanti suktis virtuvėje tikrai apsidžiaugs nauja receptų knyga ar naujais įrankiais gaminimui. O gal mama dievina gėles ir turi nuostabų darželį? Pradžiuginsi ją naujomis gėlių rūšimis darželiui. 

Yra žmonių, kurie ką nors kolekcionuoja. Tad jei ir Tavo mama kažką kolekcionuoja, pasistenk papildyti jos kolekciją dar nematytu ar trokštamu daiktu. 

Maloni veikla kartu 

O gal norite kartu su mama praleisti daugiau laiko? Užsiimant malonia veikla kartu ne tik pradžiuginsite savo mamą, bet ir praleisite gerą laiką. Juk laiko mums visada taip trūksta. Užsiimant bendra veikla dar labiau sustiprinsite savo ryšį. Pavyzdžiui, praleiskite moterišką vakarą kartu kuriant aromaterapiniusnamų kvepalus. Aromaterapija tai menas ir mokslas, leidžiantis natūraliais kvapais pasiekti fizinę, emocinę, psichologinę bei vidinę harmoniją. Todėl toks kūrybinis užsiėmimas kartu su mama pasineriant į kvapų pasaulį, atpalaiduos bei suartins.  

Apsilankymas renginyje 

Kita puiki dovana mamai – apsilankymas dviese kokiame nors renginyje. Ypač jei mama mėgsta spektaklius, filmus, koncertus. Smagus laikas dviese mamai tikrai reikš labai daug. Padovanokite mamai apsilankymą „Vilniaus mažojo teatro“ spektaklyje. Šiame teatre daugiau nei 20 repertuarų, todėl tikrai išsirinksite abi dominantį spektaklį. Kartais, tiesiog buvimas šalia, kur kas geriau nei žodžiai, o geras renginys leis bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės. 

Mamos dieną svarbiausia ne tik materialios dovanos, bet ir dėmesys, šiluma. Kiekviena mama labiausiai džiaugiasi, kai vaikai yra šalia. O mielos smulkmenos ir dovanos tik padeda parodyti, kad nepamirštate ir žinote visas mamos svajones!

Atgal