Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Teatro ATVIRAS RATAS spektaklis vaikams


Paslaugos vieta: Vilnius
Dovana skirta: 2 asm., 3+ asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Perspektyvus, gausiai apdovanotas ir pripažinimą pelnęs ne tik Lietuvoje, Vilniaus miesto teatras ATVIRAS RATAS – tai profesionalūs aktoriai, Aido Giniočio ir Vlado Bagdono mokiniai. Teatro kūrėjai ypatingai šiltai ir profesionaliai analizuoja nūdienos realijas bei tautos istoriją, žaidžia pasakų ir apysakų tekstais, patys rašo ir realizuoja savo dramaturgiją. Koncertuose skamba tik gyvai atliekama muzika.

Ši dovana – tai galimybė atvykusiems pasirinkti bet kurį spektaklį arba koncertą vaikams iš teatro ATVIRAS RATAS repertuaro.

ATVIRAS RATAS vaikams rekomenduoja:

  • spektaklį „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ (rež. Aidas Giniotis),
  • ritminį spektaklį „Gėda Pelėda“ (rež. Ieva Stundžytė, kūrėjai Judita Urnikytė, Jurgis Marčėnas, Birutė Belada Tauterytė),
  • auksinį scenos kryžių pelniusį spektaklį-improvizaciją „Senelės pasaka“ (rež. Aidas Giniotis).

Svarbu! Suaugusieji, norintys lydėti vaikus į spektaklį, bilietus turi įsigyti atskirai. Iki 4 metų vaikams bilieto pirkti nereikia, tačiau būtina užsiregistruoti elektroniniu paštu [email protected]. Pasiūlymas galioja tik teatro organizuojamiems spektakliams.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Vieta
Vieta

Teatras ATVIRAS RATAS, spektaklių/koncertų vieta nurodoma repertuare.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Gavus dovanų čekį, iš teatro repertuaro reikia išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ir rezervuoti į jį vietas el. p. [email protected] Bilietai į pasirinktą spektaklį atsiunčiami į nurodytą el. paštą per 3 darbo dienas. Suaugusieji, norintys lydėti vaikus į spektaklį, bilietus turi įsigyti atskirai. Iki 4 metų vaikams bilieto pirkti nereikia, tačiau būtina užsiregistruoti el. p. [email protected] Pasiūlymas galioja tik teatro organizuojamiems spektakliams. Būtina atkreipti dėmesį į amžiaus cenzą, jei toks yra nurodytas.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Klausimas:
Laba diena, jei užsakau kuponą kur nurodyta 2 asm. Tai užsiregistravus, gali eiti mama ar tėtis ir vaikas? Ir išanksto pranešus el.pastu vaikas iki 4 m? Ačiū!
Jolita
|
2020-03-20
Atsakymas:
Laba diena, Saugusieji bilietus turi įsigyti atskirai, nes tai pasiūlymas tik vaikams. Suausiems asmenims bilietų kaina skiriasi. Iki 4 metų vaikams bilieto pirkti nereikia, tačiau būtina užsiregistruoti el. p. [email protected]
Administratorius
Ar ši informacija Jums naudinga? Taip Ne (3)
ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.