Viltis vaikams: ko trokšta ligoniukė Justina?

  • Viltis vaikams: ko trokšta ligoniukė Justina?

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kai vaikui yra diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdienės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti.

Justinai esant 3 metukų buvo diagnozuotas galvos smegenų auglys. Po sunkios diagnozės, sekė alinantis gydymas, mergaitei buvo atlikta operacija, kurios metu buvo šalinamas auglys. Daug laiko Justina praleido ir švitinimo seansuose. Po ilgo ir skausmingo gydymo, šiandien mergaitė dienas leidžia namuose, reguliariai lankosi ligoninėje, kur sveikatos specialistai akylai stebi mergaitės būklę. Justina labai džiaugiasi gyvenimu, dažnai šypsosi, mėgsta bendrauti ir žaisti su draugais. Kaip ir daugelis vaikų, Justina svajoja tapti princese, todėl labai norėtų apsivilkti Elzos suknelę bei šį animacinį filmuką stebėti savo planšetės ekrane!

Kviečiame visus prisijunti prie iniciatyvos „Sugalvok norą“ ir sukurti mažą stebuklą fondo globojamai Justinai – išpildykime jos svajonę turėti planšetę ir Elzos (animacinio filmo personažas) suknelę!

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams,  kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba mes padedame patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams.

„Gera dovana“ ir RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti sergantiems vaikams. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa pasirinkta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į labdaros sergantiems vaikams fondą ir padės išpildyti Justinos svajonę. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks fondui.

Kviečiame įsigyti gerumo bilietą, kuris leis išpildyti šią labai nuoširdžią Justinos svajonę!

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Visi surinkti pinigai atiteks Rimanto Kaukėno fondui. Daugiau informacijos: www.kaukenoparama.lt

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.