Viltis vaikams: ko trokšta ligoniukė Dovilė?

  • Viltis vaikams: ko trokšta ligoniukė Dovilė?

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kai vaikui yra diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdienės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti.

Dovilės šeimoje yra nustatyta paveldima liga, kuri neaplenkė ir pačios Dovilės. Šiandien mergaitė kovoja su diagnoze „neurofibramotozė“, kuri paskatino ir optinio trakto gliomą. Dėl sunkių sveikatos sutrikimų, Dovilė viena akyte labai sunkiai mato, yra pavojus, kad rega gali dar labiau suprastėti. Mergaitė neseniai iškentė 1,5 metus trukusį chemoterapijos kursą. Dėl pavojaus gyvybei, mergaitės negalima operuoti. Nepaisant sukios sveikatos būklės ir privalomų vizitų Kauno klinikose, Dovilė yra labai pozityvi ir komunikabili mergaitė, mėgsta skaityti knygas ir žaisti su kompiuteriu. Po ilgo gydymo, Dovilė pagaliau grįžo į mokyklą, kur mokosi ketvirtoje klasėje. Mažoji labai ilgai svajoja apie nešiojamą kompiuterį, kurio dėl sunkios finansinės padėties šeima neišgali nupirkti.

Kviečiame visus prisijunti prie iniciatyvos „Sugalvok norą“ ir sukurti mažą stebuklą fondo globojamai Dovilei – išpildykime jos svajonę turėti nešiojamąjį kompiuterį!

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams,  kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba mes padedame patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams.

„Gera dovana“ ir RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti sergantiems vaikams. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa pasirinkta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į labdaros sergantiems vaikams fondą ir padės išpildyti Dovilės svajonę. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks fondui.

Kviečiame visus įsigyti gerumo bilietą ir padovanoti mergaitei ne tik išsvajotą nešiojamąjį kompiuterį, bet kartu ir nupiešti mergaitės veide plačią šypseną!

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Visi surinkti pinigai atiteks Rimanto Kaukėno fondui. Visa informacija: www.kaukenoparama.lt

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.