Viltis vaikams: ko trokšta ligoniukas Mantas?

  • Viltis vaikams: ko trokšta ligoniukas Mantas?

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kai vaikui yra diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdieninės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti.

18 metų vaikinui vardu Mantas buvo diagnozuota Werdnig-Hoffman sindromas – spinalinė raumenų atrofija bei daug kitų gretutinių ligų. Šiuo metu Mantas dienas leidžia Vilniaus universiteto vaikų ligoninėje, esančioje paliatyvios slaugos palatoje, nes dėl pasunkėjusio kvėpavimo buvo inkubuotas. Berniukas labai mėgsta jam rodomą dėmesį, kiek gali reaguoja į jį lankančius žmones ir noriai su jais žaidžia. Ligoninėje praleistų savaičių yra vis daugiau, o laikas palatoje vaikui slenka labai lėtai. Todėl Mantas svajoja apie planšetę, kuri leistų jam mėgautis mėgstamais filmukais ir žaidimais. Pasak sveikatos specialistų, šis prietaisas vaikui labai padėtų ir atliekant tam tikrus smulkiosios motorikos lavinimo pratimus.

Kviečiame visus prisijunti prie iniciatyvos „Sugalvok norą“ ir sukurti mažą stebuklą fondo globojamui Mantui – išpildykime jo svajonę turėti planšetę!

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams, kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba mes padedame patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams.

„Gera dovana“ ir RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti sergantiems vaikams. Padėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa pasirinkta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į labdaros sergantiems vaikams fondą ir padės išpildyti Manto svajonę. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks fondui.

Kviečiame visus prisidėti prie Manto svajonės išpildymo ir taip suteikti vaikui ne tik gražių emocijų, bet ir vilties pasveikti!

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Visi surinkti pinigai atiteks Rimanto Kaukėno fondui. Daugiau informacijos: www.kaukenoparama.lt

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.