Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Užupio dramos teatro spektaklis


Paslaugos vieta: Vilnius
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas ir galimybė pratęsti 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Užupio dramos teatro spektaklis „Haroldas ir Modė“ pasakoja neįprastą istoriją apie dvasinę giminystę.

Meilės istorija tarp senos moters ir jauno vaikino žiūrovui iš pradžių kelia šleikštulį, vėliau – žavesį. Kas formuoja normas? Kas pasakė, kaip turi būti? Taip spektaklis kreipiasi į žiūrovą, įtraukia stebintįjį, kol galiausiai leidžia jam išgvildenti atsakymą – kaip gyventi gyvenimą.

Dviejų veikėjų nepriimtina meilė – ryšys tarp maišto ir jaunystės – tampa fiziniu protesto įprasminimu. Jį jaučiame kiekvienas, kada nors pasipriešinęs ar bent kartą gyvenime susimąstęs: „gyventi taip, kaip pasakyta, ar išdrįsti ieškoti to, kas man patinka?”

Spektaklio istorija tampa manifestu jaunystei, laisvės simboliu, nepavaldžiu laikui, pavyzdžiu tiems, kurie vis dar ieško atsakymo, ir veidrodžiu – jau pasirinkusiems laisvę.

Užupio dramos teatro spektaklis suteiks galimybę jaunajai kartai žvilgtelėti į legendine tapusia pjesę, o vyresniajai – ne tik pavyks dar kartelį su nostalgija prisiminti šį įstabų teatrinį darbą, bet į jį pažvelgti nauju žvilgsniu.

Kalbama, kad nusileidus užsklandai kažkam, kaip ir Haroldui, pagaliau pavyks rasti atsakymą į itin sunkų, tačiau kartu ir paprastą klausimą – „kaip GYVENTI gyvenimą?”

Režisierė: Rita Urbonavičiūtė Vaidina: Rimanta KrilavičiūtėPaulius DragūnasGreta DovydaitytėPovilas LiubinasSaulius ČėplaIndrė StonytėJustas VanagasJurijus Mumyga.

Dovanokite žvilgsnį į sceną!

Vieta
Vieta

S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Artimiausi spektaklių seansai: spalio 27 d. (sekm.) 17.00 val., lapkričio 23 d. (šešt.) 18.00 val. Spektaklis skirtas žiūrovams nuo 16 m. amžiaus

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.