Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Standartinis / VIP apsilankymas hipodrome

Paslaugos vieta: Kaunas (aps.)
Trukmė: 3 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Karališkasis pasaulio sportas beldžiasi į Jūsų širdis!

Raseinių hipodrome vyksta Didžiosios žirgų lenktynės. Azartiški žirgų bėgimai, galimybė lažintis už žirgą-favoritą, greičiausi Lietuvos žirgai ir geriausi šalies žokėjai, svečiai iš užsienio – visa tai rekonstruotame Raseinių hipodrome!

Lygiosios žirgų lenktynės yra populiariausia žirgų lenktynių sporto rūšis pasaulyje. Tai greičiausia iš visų jojimo sporto rungčių. Jos metu žokėjai šuoliuoja visu greičiu stengdamiesi aplenkti varžovus ir pirmieji pasiekti finišą.

Žirgai su žokėjais išsirikiuoja starto vartuose. Žokėjus priima sprendimus visų lenktynių metu ir turi pritaikyti savo taktiką žirgo bėgimui. 

Galimi dovanų čekių variantai:

  • standartinis bilietas į žirgų lenktynes – virš 1500 sėdimų vietų, dalis jų dengtos stogu, vietos nenumeruotos, tribūnose yra LCD ekranai;
  • VIP bilietas į žirgų lenktynes – įstiklinta VIP ložė, patogūs, minkšti baldai, LCD ekranas, svečiai vaišinami pasitikimo gėrimu ir užkandžiu.

Kiekvienas renginio žiūrovas gauna detalią renginio programėlę.

Nepraleiskite progos pamatyti įspūdingas kovas ir apsilankyti gražioje šventėje arba padovanokite šį reginį draugui, artimajam ar bendradarbiui!

Vieta
Vieta

Dumšiškių km., Paliepių sen. Raseinių r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

3 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Telefonas pasiteiravimui: 8 674 96 385. Renginiai vyksta pagal iš anksto nustatytą grafiką. 2016 m. renginių datos: 08 27 (15.00 val.), 09 18 (13.00 val.), 10 09 (13.00 val.). Vaikai iki 8 m. įleidžiami nemokamai. www.raseiniuhipodromas.lt

Apranga
Apranga

Rekomenduojama nekasdienė, šventinė apranga.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.