Pasirinktos kūno zonos celiulito gydymas

  • Pasirinktos kūno zonos celiulito gydymas
  • Pasirinktos kūno zonos celiulito gydymas
  • Pasirinktos kūno zonos celiulito gydymas
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: Pilvas, kojos, sėdmenys: 60 min. Kojos ir sėdmenys: 45 min. Pilvas: 30 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Pasirinktos (-ų) kūno zonos (-ų) celiulito gydymas ir kūno stangrinimas atliekamas su aparatu VELA SHAPE VS+. Jo veiksmingumas įrodytas klinikinėmis studijomis, be to, šiuo metu jau atlikta virš 4,5 mln. procedūrų visame pasaulyje, o tai taip pat rodo technologijos populiarumą ir efektyvumą. 

Korekcijos principas VELA SHAPE S+ aparatu pagrįstas ne tik celiulito gydymu, bet ir odos atjauninimu. VELA SHAPE VS+ aktyvuoja fibroblastus, sustiprina elastino, kolageno ir glikozaminglikanų sintezę, pagerina mikrocirkuliaciją ir limfodrenažą.

Rezultatas stulbinantis – oda atjaunėja, tampa stangresnė. Aparatas neturi lygių pasaulinėje praktikoje. Jis trejopai veikia organizmą:

  • infraraudonaisiais spinduliais (IR) – kaitina audinius iki 5 mm;
  • bipoliariniu radijo dažniu (RF) – kaitina riebalinius audinius iki 20 mm;
  • vakuuminiu (+/-) mechaniniu masažu, kuris lygina odą, užtikrina, kad šilumos energija patektų į konkrečius audinius.

Tokiu būdu vienos procedūros metu veikiami gilieji riebaliniai audiniai, mažinamas celiulitas, stangrinama oda ir radiodažniu lyginamas odos paviršius. Vėliau atliekama riebalų kavitacija, kuri gali padėti koreguoti kūno linijas, mažinant celiulito ir neestetiškų riebalų sankaupų apimtis.

Ultragarsinė kavitacija, nereikalaujanti chirurginės intervencijos, stimuliuoja lipolizę ir pakartotinę nereikalingų riebalų sankaupų absorbciją, nesukeliant žalos odos elastingumui ir spalvai. Ultragarsinės gydymo procedūros tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori be chirurginių operacijų pakoreguoti kūno linijas, sumažinti norimų kūno vietų apimtis, pagerinti odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius. 

Ultragarsinės kavitacijos metu naudojama:

  • lazerinis-vakuuminis antgalis su integruotu diodiniu lazeriu: darbinis diapazonas – 635 nm, toks bangos ilgis yra pakankamas, kad lazerio spindulys prasiskverbtų per odą, poodinį riebalinį audinį ir pradėtų veikti mitochondrijas, kurios yra atsakingos už energijos apykaitą; ląstelė gauna signalą ir pradeda skaidyti riebalus, tada atidaro poras ir pašalina skilimo produktus į tarpląstelinę erdvę;  procedūros metu jaučiama tik maloni šiluma;
  • dvigubo dažnio kavitacija (40,5 Khz ir 28 Khz) – ultragarsinis figūros koregavimo būdas, kuomet veikiant žemo dažnio ultragarso bangų deriniui, adipocitų sienelės pradeda stipriai rezonuoti ir suyra, juose esantys riebalai suskystėja ir yra „išmetami“ iš ląstelių; pati riebalų ląstelė subliūkšta, o susidaręs skystis gali būti pašalintas iš organizmo natūraliu keliu, tad vieno seanso metu apimtys gali sumažėti iki 4 cm.

Galimos kontraindikacijos: nėštumas ir žindymo laikotarpis; riebalų apykaitos sutrikimai; lėtiniai kepenų ir inkstų susirgimai; imuninės sistemos sutrikimai ir kraujotakos pažeidimai; atviros žaizdos ir kiti odos paviršiaus pažeidimai; nekompensuotos nuo insulino priklausomos cukrinio diabeto stadijos; menstruacijų metu; lėtinės infekcinės ligos; kam buvo integruotas metalinis daiktas ar silikoninis gelis; po pilvo operacijos (atlikti pasitarus su savo gydytoju). 

Pagrindinės rekomendacijos: prieš procedūrą reikia išgerti stiklinę vandens; negalima valgyti aštraus maisto; po procedūros rekomenduojamas masažas, aktyvi fizinė mankšta arba bent 30 min. greitai vaikščioti; laikytis subalansuotos mitybos. Geriems rezultatams pasiekti reikalingas 3–6 procedūrų kursas.

Dovanokite svajonių kūno linijas!

Vieta
Vieta

Ąžuolyno medicinos klinika, Sporto g. 3, Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Pilvas, kojos, sėdmenys: 60 min. Kojos ir sėdmenys: 45 min. Pilvas: 30 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Klinikos darbo laikas: I–V 9.00–21.00 val., VI 9.00–16.00 val. Paslauga teikiama tik pilnamečiams asmenims. www.azuolynospa.lt