Pabėgimo kambariai INFINITY ROOM Kaune


Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 2 asm., 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis

Gavus INFINITY ROOM pabėgimo kambarių dovanų čekį, bus galima rinktis vieną iš trijų kambarių. Kiekvienas jų žavi savo unikalumu ir užduočių įvairove. Tik pasitelkus visą išmonę ir komandos draugus misijos kambariuose gali būti įveiktos. Laikrodis tiksi, o lieka mažiau nei 60 min. ištrūkti... Atvykusiųjų lauks nepatirti iššūkiai, interaktyvios mįslės ir netikėtų sprendimų reikalaujančios užduotys. Ar pakaks sumanumo ir tirpstančio laiko įveikti visas spynas?

Galima rinktis vieną iš trijų INFINITY ROOM kambarių:

  • KARANTINO ZONA – tai atominis bunkeris iš kurio atvykusieji turi kuo skubiau evakuotis, jei nori likti gyvi. Tik suradus reikiamus priešnuodžius, eliminavus biologinio pavojaus židinius ir surinkus maisto atsargas visi turės galimybę išgyventi...
  • LOBIŲ MEDŽIOKLĖJE atvykusieji iš atsitiktinių turistų taps tikrų tikriausiais lobio ieškotojais. Tačiau laikrodis tiksi, piratai artėja, o naujųjų lobio ieškotojų tikslas – surasti piratų paslėptą auksą – dar kažkur toli. Ar pavyks suspėti, kol piratai neišsilaipino saloje, ar bus pagrobtas jų taip saugotas lobis, ar visi pabėgs iš salos laiku?
  • EINŠTEINO KAMBARYS apipintas įvairiomis legendomis. Manoma, kad jame žymusis profesorius slėpė ne vieną paslaptį. Ar komandai pavyks laiku surasti užšifruotas žinutes ir įveiki nematytus galvosūkius, o gal ji liks ilgam užrakinta kambaryje?

Dovanokite naujus įspūdžius ir puikiai praleistą laiką! 

Vieta
Vieta

Pabėgimo kambariai „Infinity room“, Raudondvario pl. 184, Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

2-4 asmenims

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga gali pasinaudoti ne jaunesni nei 10 m. amžiaus asmenys. Registruojantis komandai, kurioje yra asmenų, neturinčių 18 m. amžiaus, būtina apie tai įspėti paslaugos teikėją. „Infinity room“ darbo laikas: I–VII 10.00–22.00 val. infinityroom.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 2 asm., 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis
Naujiena! Pasirinkite patys, kaip atrodys Jūsų dovana!
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ Laimingi žmonės, Všį Vilko valia, UAB Sveikatos centras energetikas, VšĮ Tulpės sanatorija, Pegaso knygynas.
Uždaryti