Osteopato ir kineziterapeuto konsultacijos

  • Osteopato ir kineziterapeuto konsultacijos

Paslaugos vieta: Klaipėda
Trukmė: 2 val. 15 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Profilaktika – geriausias būdas užkirsti kelią ligoms! Tad net jei ir nejuntamas diskomfortas, skausmas ar kiti nemalonūs pojūčiai, pas specialistus bent kartą per metus apsilankyti tikrai verta.  Šį pasiūlymą sudaro osteopato konsultacija ir osteopatinė korekcija, raumenų testavimas ir kineziterapeuto konsultacija.

  • Osteopato konsultacija ir osteopatinė korekcija (1 val.) – osteopatų rankų jautrumas yra iki 200 kartų didesnis nei paprasto žmogaus, todėl jie puikiai jaučia net menkiausios normos neatitikimą. Diagnostika ir gydymas yra švelnūs ir neskausmingi: minkštieji audiniai koreguojami masažuojant, sąnarių problemos – tempimo technika, ritmingais judesiais, stumtelėjimu. Taip gydomi nugaros, kaklo, galvos skausmai, kaulų ir raumenų traumos, kraujagyslių ligos bei lėtiniai susirgimai.
  • Raumenų testavimas (KOTZ metodika) (45 min.) – leidžia tiksliai nustatyti problemines vietas, išsiaiškinti giluminių raumenų būklę, diagnozuoti raumenų silpnumą.
  • Kineziterapeuto konsultacija (30 min.) – fizinių pratimų pritaikymas pagal raumenų testo rezultatus. Tai viena iš pagrindinių reabilitacijos priemonių – tinkamas judesys gerina ir išlaiko kaulų bei raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę, stiprina, lavina motoriką ir judėjimą, mažina skausmą. 

Dovanokite komfortą būti savo kūne!

Vieta
Vieta

Baltijos pr. 103, Klaipėda (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 val. 15 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.