Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Nuotolinis kūrybinis užsiėmimas vaikui


Paslaugos vieta: Visa Lietuva (aps.)
Trukmė: 30 min.
Dovana skirta: 2 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas ir galimybė pratęsti 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

„Family Lab Academy“ – tai mažiems ir dideliems skirta šeimos ugdymosi studija, kūrybiški užsiėmimai vaikams, šeimai ir specialistų seminarai tėvams, kuriais siekiama integralaus ugdymo, fizinių, emocinių, socialinių ir pažinimo sričių plėtojimo, pasitelkiant aktyvius ir kūrybiškus ugdymo metodus bei technikas.

Kūrybiniai užsiėmimai skirti kokybiškam vaiko laikui su šeima – kartu tyrinėti, ieškoti, atrasti ir pažinti.

Užsiėmimų metu organizuojamos veiklos, skatinančios mažųjų tyrinėtojų pažintinę, meninę, muzikinę, kalbinę, fizinę, socialinę ir emocinę raidą. Tėvai ir vaikai kartu spontaniškai kuria, improvizuoja, tyrinėja vietoje sukurtus kūrinius. Įvairiomis meno raiškos priemonėmis išlaisvina kūrybiškumą ir patiria atradimo džiaugsmą su visa šeima, taip stiprindami tarpusavio ryšį.

Užsiėmimai skirti 1–5 m. vaikams. Jiems tiesiog namuose sudaromos galimybės išgyventi laisvų idėjų ir jausmų saviraiškos džiaugsmą.

Kūrybinių užsiėmimų metu naudojamas kūrybinis rinkinys, kurį sudaro:

  • instrukcija, kaip naudoti rinkinį,
  • mėnesio (keturių užsiėmimų) aprašymus, kaip organizuoti vaikų ugdymosi veiklą namuose – pasiruošimo veikloms etapai ir užsiėmimo eiga.

Kūrybinius užsiėmimus veda „Family Lab Academy“ mokytojų komanda.  Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę – antradieniais – pasirinktu tinkamiausiu laiku: 10.30 val., 12.30 arba 16.30 val.

Dovanokite kūrybiškų atradimų akimirkas su šeima!

Vieta
Vieta

„Family Lab Academy“, užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu

Trukmė
Trukmė

30 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

2 asmenims (vaikas + suaugęs)

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Užsiėmimai skirti 1–5 m. vaikams. Renkama grupė iki 12 vaikų. Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę – antradieniais – jums tinkamiausiu laiku: 10.30 val., 12.30 arba 16.30 val. Prieš ir po užsiėmimų el. paštu gausite instrukcijas, kaip pasiruošti užsiėmimui, metodinės medžiagos ir patarimų tėvams. Gavus dovanų čekį, nurodytu el. paštu pateikite čekio brūkšninį kodą (18 skaitmenų). Jums bus išsiųstas specialus kodas, kuriuo galėsite prisijungti prie užsiėmimo. www.familyacademy.lt

Apranga
Apranga

Patogi, judesių nevaržanti apranga.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.