Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

„Milžino“ elektroninių knygų prenumerata

Naujiena

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Dovana skirta: 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas (*paslaugos mokestis netaikomas iki 2020 06 15) 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis

„Milžinas“ – tai galimybė skaityti pačias populiariausias ir naujausias elektronines knygas savo planšetėje ar išmaniajame telefone. Tai ypač patogus būdas norintiems skaityti populiariausias knygas greitai, čia ir dabar.

Prenumerata leidžia skaityti neribotą kiekį elektroninių knygų iš „Milžino“ prenumeratos katalogo per nurodytą prenumeratos laikotarpį (1, 3, 6 ar 12 mėn.). Kataloge šiuo metu yra daugiau nei 2 000 įvairaus žanro naujų ir populiarių knygų. Prenumerata galima naudotis net penkiuose įrenginiuose su ta pačia paskyra.

KAIP PANAUDOTI „MILŽINO“ PRENUMERATOS KODĄ

  1. Gavę dovanų čekį, išsiųskite el. laišką adresu pagalba@milzinas.lt, nurodydami gauto dovanų čekio brūkšninį kodą (18 simbolių), vardą, pavardę. Kai ši informacija bus patikrinta, prenumeratos kodą gausite el. paštu.
  2. Sukurkite savo paskyrą – https://milzinas.lt/prisijungti. Patvirtinkite paskyros registraciją savo el. pašte.
  3. Suveskite gautą kodą puslapyje – https://milzinas.lt/kodas ir spauskite „Patvirtinti“. Turite gauti pranešimą svetainėje šiame puslapyje, kad prenumerata jums aktyvuota.
  4. Parsisiųskite „Milžino“ programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetę. Tai padarysite atsidarę šią nuorodą https://milzinas.lt/programele savo įrenginyje ir pasirinkę jums tinkamą nuorodą į programėlių parduotuvę. Atsisiųstoje programėlėje prisijunkite su savo paskyra. Galite naudotis prenumerata net penkiuose įrenginiuose su ta pačia paskyra.
  5. Jau galite skaityti visas knygas esančias programėlės skyriuje „Prenumerata”. Spauskite ant knygos viršelio ir knyga bus atsiųsta į jūsų įrenginį. Pradėkite skaityti paspausdami atsiųstos knygos viršelį dar kartą.

Daugiau apie „Milžino” naudojimą galima sužinoti „Pagalboje“ (https://milzinas.lt/pagalba). Taip pat galima rašyti žinutę e. paštu pagalba@milzinas.lt

Vieta
Vieta

„Alma littera sprendimai“, Ulonų g. 2, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

Prenumerata galima naudotis net 5 įrenginiuose su ta pačia paskyra.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Gavę dovanų čekį, išsiųskite el. laišką adresu pagalba@milzinas.lt, nurodydami gauto dovanų čekio brūkšninį kodą (18 simbolių), vardą, pavardę. Kai ši informacija bus patikrinta, prenumeratos kodą gausite el. paštu. Prenumeratos kodai siunčiami darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. www.milzinas.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Dovana skirta: 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas (*paslaugos mokestis netaikomas iki 2020 06 15) 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis
Naujiena! Pasirinkite patys, kaip atrodys Jūsų dovana!
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ „Laimingi žmonės“, VšĮ „Vilko valia“, UAB „Sveikatos centras energetikas“, VšĮ „Tulpės sanatorija“, „Pegaso“ knygynas.
Uždaryti