Masažų kompleksas „Antistresas“


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Nuolat skubantiems šiuolaikiniams žmonėms labai svarbu gauti paslaugas greitai ir patogiai. Salono „Mini SPA lotosas“ tikslas – padėti per trumpą laiką atgauti sielos ramybę, sumažinti įvairius skausmus ir suteikti „naują įkvėpavimą“ tolimesniems darbams. 

Masažų kompleksas „Antistresas“ puikiai tinka sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Kompleksą sudaro:

  • Nugaros masažas. Sėdimas darbas ir nuolatinis stresas sukausto nugarą lyg šarvai, sukelia skausmus ir raumenų įtampą. Masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius. Po masažo kiekvienas pasijaus lyg nusimetęs naštą nuo pečių, nebevargins skausmas ir įtampa.  
  • Galvos masažas. Padeda atsipalaiduoti, ramina esant stresui, įtampai, nuovargiui, šalina spazminius skausmus, gerina kraujotaką, sustiprina gydymo efektą kenčiantiems nuo migrenos, kraujagyslių susiaurėjimo kakle, limfos stazės, neaiškios kilmės galvos skausmų.

Šiame salone kiekvienas klientas pasijus atitrūkęs nuo realybės, mėgausis nepamirštamu poilsiu ir bent kelioms valandoms viską pamirš – dovanokite kelionę į ramybės oazę!

Vieta
Vieta

PC Ozas, Ozo g.18 Vinius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Užsiregistravus, tačiau sutartu laiku neatvykus ir apie tai nepranešus bent 12 val. prieš sutartą vizitą, dovanų čekis laikomas panaudotu ir nebegaliojančiu. Papildomos nuolaidos netaikomos ir čekis į kitas paslaugas nekeičiamas.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.