Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Makiažas kiekvienai progai

Jau veikia!

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Priklauso nuo pasirinkto makiažo.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas (*paslaugos mokestis netaikomas iki 2020 06 15) Ribotas čekių galiojimas Gali būti papildomų sąlygų (žr. aprašyme) Šis čekis yra daugiatipis

Makiažas – kiekvienos moters stebuklinga burtų lazdelė, kuri padeda sumaniai paslėpti trūkumus ir išryškinti ne tik veido privalumus, bet charakterio bruožus.

Išsirinkite progą ir pasilepinkite tobulu makiažu!

DIENINIS MAKIAŽAS. Tai pilnas makiažas, padedantis tobulai atrodyti dienos šviesoje. Profesionaliai, lengvai ir gaiviai padengiama veido oda, kontūruojamas veidas, akių šešėliais lengvai padengiami vokai, pagal poreikį paryškinamas akių kontūras, priklijuojamos natūraliai atrodančios blakstienos.

VAKARINIS MAKIAŽAS. Šis makiažas pritaikytas dirbtiniam apšvietimui. Jo ryškumas ir spalvos derinamos pagal klientės pageidavimus, bruožus ir progą. Profesionaliai padengiama oda, kontūruojamas veidas, naudojamas stiprus fiksavimas, atliekamas ryškesnis akių šešėliavimas ir priklijuojamos blakstienos.

BANDOMASIS MAKIAŽAS, KONSULTACIJA. Tai generalinė repeticija prieš didžiosios dienos makiažą. Visas makiažas kuriamas diskutuojant su būsima nuotaka. Atsižvelgiama ne tik į būsimos nuotakos veido bruožus, bet ir į pageidavimus, suknelę, šukuoseną ir puokštę. Taip sukuriamas tinkamiausias variantas. Rezultatas aptariamas, koreguojamas ir nufotografuojamas.

NUOTAKOS MAKIAŽAS. Šis makiažas skirtas vienai svarbiausių dienų moters gyvenime. Vizažas, ryškumas, koloritas derinamas prie nuotakos įvaizdžio, bruožų ir norų. Makiažu siekiama atskleisti geriausius klientės veido bruožus. Specialus veido odos paruošimas, stipri fiksacija, padedanti išlaikyti pradinį vaizdą visa dieną, leidžia nepriekaištingai atrodyti tiek dienos metu, tiek dirbtiniame apšvietime bei nuotraukose. Atliekant nuotakos makiažą, tvarkoma ir dekoltė zona. Į kainą įskaičiuotos priklijuojamos blakstienos.

Kad ir kokia būtų proga, atrodykite nepriekaištingai!

Papildomos sąlygos:

  • Dovanų čekis galioja 6 mėn.
  • Dovanų čekio galiojimo laikas nepratęsiamas.
Vieta
Vieta

Masažo ir grožio namai „Qi anmo“ Gedimino pr. 50, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Priklauso nuo pasirinkto makiažo.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Dovanų čekio galiojimo laikas nepratęsiamas. www.masazaskinu.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

SU APRIBOJIMAIS

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Priklauso nuo pasirinkto makiažo.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas (*paslaugos mokestis netaikomas iki 2020 06 15) Ribotas čekių galiojimas Gali būti papildomų sąlygų (žr. aprašyme) Šis čekis yra daugiatipis
Naujiena! Pasirinkite patys, kaip atrodys Jūsų dovana!
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ „Laimingi žmonės“, VšĮ „Vilko valia“, UAB „Sveikatos centras energetikas“, VšĮ „Tulpės sanatorija“, „Pegaso“ knygynas.
Uždaryti