Kūno kompleksas „Šildantys kvapai“

  • Kūno kompleksas „Šildantys kvapai“
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Kaunas (aps.), Birštonas
Trukmė: 1 val. 40 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Dovanokite kūną šildantį ir sielą džiuginantį kompleksą kūnui, kuris suteiks daugiau energijos ir pasimėgavimo gyvneimu!

„Centro SPA“ – tai pirmasis privatus SPA centras, įsikūręs pačioje Birštono širdyje – J. Basanavičiaus aikštėje. Savo svečiams centras siūlo tik aukščiausios kokybės paslaugas, o kiekvieną atvykusįjį siekia apgaubti šiluma ir jaukumu bei sutekti ne tik fizinį, bet ir dvasinį poilsį.

 

Kompleksą sudaro:

  • Šokoladinis kūno šveitimas – itin gausios natūralių antioksidantų kakavos pupelės didina bendrą organizmo atsparumą. Puikiai minkštindamas ir maitindamas kakavos sviestas skatina odos ląstelių regeneraciją, todėl itin tinka išsausėjusiai, tonuso netekusiai odai. Kakavos sviestas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio.
  • Cinamono kūno kaukė ir masažas su cinamono eteriniu aliejumi – cinamono žievės eterinis aliejus pasižymi šildančiomis, kraujotaką skatinančiomis savybėmis. Šis energizuojantis aliejus itin gerai šildo kūną prie bet kokios temperatūros, šalina įtampą raumenyse ir skatina libido. Švelniai veikdamas hormoninę sistemą cinamonų eterinis aliejus itin efektyviai veikia vyrų seksualumą, skatina pasitikėjimą savimi, mažiną įtampą ir susikaustymą. Taip pat padeda pakelti nuotaiką, yra puikus antiseptikas, didina odos atsparumą, mažina uždegimų simptomus ir dezinfekuoja.

Dovanokite galimybę džiaugtis gera savijauta ir nuostabiai gražia oda!

 

Vieta
Vieta

J. Basanavičiaus a. 16, Birštonas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val. 40 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Nepilnamečiams būtinas tėvų sutikimas.