Keturių rankų masažas Vilniuje


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Vilniaus centre įsikūrusiuose geros savijautos namuose „Kūno akademija“ dirba geriausi masažo meistrai Vilniuje. Visi specialistai yra kvalifikuoti kineziterapeutai, turintys solidžią patirtį. Taip pat čia teikiamos ir profesionalios veido ir kūno grožio paslaugos.

Keturių rankų masažas – atliekamas aukščiausios kvalifikacijos masažo meistrų, sinchroniškais judesiais tuo pačiu metu masažuojant kūną.

Iš rytų kilęs masažas priskiriamas ypatingos prabangos kategorijai – atliekamas su aromaterapiniais aliejais, siekiant išlaisvinti mintis ir kūną nuo neigiamų emocijų, minčių ar įtampos.

Vienu metu 2 meistrų masažuojamas kūnas tarsi atitrūksta nuo kasdienio pasaulio. Šis masažas sustiprina vidinį ego, leidžia pasijausti ypatingu, vieninteliu ir labai mylimu. Teigiamos mintys apie save ir artimą pasaulį teigiamai veikia ir kūną. Masažo metu subalansuojama harmonija tarp sielos ir kūno, todėl sumažėja įtampa ir pašalinami emociniai blokai.

Masažuotojai savo energiją atiduoda kiekvienai kūno dalelei – kiekvienas prisilietimas turi savo reikšmę, todėl visi judesiai subalansuoti bei energetiškai pozityvūs.

Dovanokite pozityvumo suteikiantį pasilepinimą!

 

Vieta
Vieta

Upės g.5 (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.