Karališkas 7 masažų rinkinys Jai ir Jam

Tik pas mus
 • Karališkas 7 masažų rinkinys Jai ir Jam
 • Karališkas 7 masažų rinkinys Jai ir Jam
 • Karališkas 7 masažų rinkinys Jai ir Jam
 • Karališkas 7 masažų rinkinys Jai ir Jam
 • Karališkas 7 masažų rinkinys Jai ir Jam
Dovanos įvertinimas: 4 (2 Įvertinimai)

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dovana skirta: 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Dovanokite karališką pasilepinimą dviem, kuris padės atpalaiduoti kūnus, harmonizuoti sielas ir suteiks galimybę dalintis bendrais potyriais...

Pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės įsikūrusių gintaro masažo namų „Nidos kopos“ elegantiškas ir jaukus interjeras padės atsipalaiduoti, o čia dirbantys specialistai apgaubs dėmesiu ir šiluma.

Karališką masažų rinkinį dviem sudaro 7 masažai:

 • Tonizuojantis gintaro masažas pėdoms (3 min.).
 • Gintarinis nugaros masažas su jonizacija (7 min.) – akimirksniu atpalaiduoja paviršutinius raumenis, pagerina kraujotaką, nervinio impulso sklidimą, stabilizuoja emocinę būklę ir jonizuoja odą. Odos jonizavimas – tai neigiamų jonų (aktyvių antioksidantų) sukūrimas. Masažas atliekamas lėtai, sedatyviniais judesiais, taip pat naudojama gintaro pudra.
 • Aromaterapinis nugaros masažas (30 min.) – profesionalus masažuotojas išjudins nugaros, kaklo raumenis, apims galvą ir sėdmenis. Šis masažas tinka dirbantiems sėdimą darbą ir tiems, kurie nuolat jaučia raumenų spazmus, diskomfortą ar įtampą.
 • Atpalaiduojantis kojų masažas (20 min.) – itin tinka pavargusioms ir patinusioms kojoms. Šis masažas akimirksniu atpalaiduoja kojų raumenis, pagerina kraujotaką ir limfotaką. 
 • Taškinis pėdų masažas (10 min.) – pėdų masažo pagrindas yra refleksologija – energetinių taškų, esančių pėdose, masažavimas. Pėdose esantys energetiniai taškai atsako už tam tikrų vidaus organų veiklą. Masažuojant šiuos taškus, išnyksta negalavimai ir atkuriama energijos tėkmė. Šis masažas šalina kojų nuovargį ir tiesiogiai veikia visą organizmą.
 • Harmonizuojantis rankų ir plaštakų masažas (10 min.) – plaštakos yra viso organizmo atitikmenys, nes jose susikaupę energetiniai taškai, kuriuos veikiant lėtai, po kelis kartus į vieną tašką, gerinama visa žmogaus savijauta, nervų sistema, skatinamas visų vidaus organai atsinaujinimas, suaktyvinama kraujotaka, žmogus giliai atsipalaiduoja.
 • Giliai atpalaiduojantis gintarinis galvos masažas (10 min.) – šalina įtampą, galvos skausmą, raumenų spazmus pečių juostos, kaklo ir galvos srityse, aktyvina kraujotaką. Masažo metu masažuotojas masažuoja pečių juostą, kaklą, galvą ir veidą.

Po masažo turėsite unikalią galimybę pajusti išskirtinį gintarinės arbatos ir kitų gintaro gėrimų skonį bei kvapą.

Dovanokite karališką malonumą!

Vieta
Vieta

Odminių g.8, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val. 30 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

2 asmenims

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Darbo laikas: I–VII 10.00–21.00 val.

Apranga
Apranga

Visa reikalinga apranga pasirūpis paslaugos teikėjas.