Jūros mineralų terapija sąnariams

Naujiena
  • Jūros mineralų terapija sąnariams
  • Jūros mineralų terapija sąnariams
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Grožio ir terapijos klinikoje „Sugihara“ grožis kuriamas saugiomis, mokslu ir praktika patikrintomis paslaugomis bei priemonėmis. Čia dirba daugiau nei 150 grožio sričių specialistų – savo srities profesionalų, nuolat gilinančių žinias stažuotėse įvairiose pasaulio šalyse. Būtent todėl atvykus čia, galima atsipalaiduoti ir mėgautis – grožiu, sveikata ir poilsiu bus pasirūpinta.

Atvykusiajam bus atlikta jūros mineralų terapija sąnariams su pasaulyje pripažinta prancūziška kosmetika „Thalion“ su jūriniu magniu arba kalciu.

  • Jūrinis magnis – vienas iš labiau prieinamų ir labiausiai aktyvių magnio formų. Jis yra atsakingas už daugiau kaip 300 procesų, vykstančių mūsų organizme kasdien.
  • Jūrinis kalcis – vandenyje tirpus sausas ekstraktas. Esminis žmogaus organizmui ir ypatingai kaulų ir dantų formavimosi ir stiprinimo procesuose. Kalcis dalyvauja tarpląsteliniuose mainuose ir naudojamas sureguliuoti organizmo ph pusiausvyrą šarminimo metodu. Jis kaupiamas raumenyse ir paleidžiamas per nervinius impulsus, kad aktyvuotų aktyvias molekules raumenų susitraukimams.

Terapiją sudaro:

  • Pasirenkama „Thalion“ jūrinio magnio arba kalcio aplikacija 2 zonoms – kojų ir rankų sąnariams (30 min.) – jūrinių mineralų ir mikroelementų turintys produktai puikiai padeda sergantiems osteoartroze, kenčiantiems lėtinius sąnarių skausmus, kraujotakos sutrikimus, raumenų mėšlungį, nemigą, nervinę įtampą. Pageidaujamą mineralų terapiją pasirinkti maloniai padės profesionalus kūno priežiūros specialistas. Kūno kosmetika – be konservantų, bekvapė, be dažų ir alergenų.
  • Atpalaiduojamasis pasirinktos zonos (pečių arba nugaros) masažas (30 min.) – šis ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnu, tiek siela. Masažo metu papildomai naudojami skirtingos paskirties aromaterapiniai aliejai, kurie ramina, atpalaiduoja ar suteikia energijos.
  • SPA ritualas užbaigiamas mėgaujantis kvapnia žolelių arbata

Dovanokite SPA akimirkas, prilygstančias atostogoms egzotiškoje šalyje...

Vieta
Vieta

Č. Sugiharos g. 3, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Ozo g. 25, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Vokiečių g. 28/17, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

SUGIHARA darbo laikas: I–VI 8.00–21.00, VII 9.00–20.00 (Č. Sugiharos g. 3), I–VII 10.00–22.00 (Ozo g. 25), I–V 8.00–21.00; VI 8.00–18.00 (Vokiečių g. 28/17).