Egzotiškas kvapnusis SPA

Naujiena
  • Egzotiškas kvapnusis SPA
  • Egzotiškas kvapnusis SPA
  • Egzotiškas kvapnusis SPA
  • Egzotiškas kvapnusis SPA
  • Egzotiškas kvapnusis SPA
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 2 val. 40 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
6 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Grožio ir terapijos klinikoje „Sugihara“ grožis kuriamas saugiomis, mokslu ir praktika patikrintomis paslaugomis bei priemonėmis. Čia dirba daugiau nei 150 grožio sričių specialistų – savo srities profesionalų, nuolat gilinančių žinias stažuotėse įvairiose pasaulio šalyse. Būtent todėl atvykus čia, galima atsipalaiduoti ir mėgautis – grožiu, sveikata ir poilsiu bus pasirūpinta.

SPA ritualą dviem sudaro:

  • Pirčių ir baseino komplekso malonumai (1 val. 30 min.) – tai mėgavimasis sūkurine vonia, dušų kompleksu „Tropinis lietus“, vandens kaskadomis, sauna su imunitetą stiprinančiu ir spaudimą normalizuojančiu imperatorišku žadeito akmeniu, aliejais prisotinta turkiška pirtimi bei infraraudonųjų spindulių pirtimi, kuri ne tik mažina reumatinius skausmus, gerina kraujotaką, tačiau ir padeda atsikratyti viršsvorio.
  • Pasirinktas egzotiškas viso kūno šveitimas (20 min.). Tereiks pasirinkti pageidaujamą kūno šveitimą. Galima rinktis kivių, mango marakujos, papajos ir ananaso ar raudonųjų koralų kvapo egzotiškąjį viso kūno šveitimą. Čia laukia tikra palaima ir kvapų aromaterapija.
  • Atpalaiduojamasis pasirinktos zonos masažas (30 min.) – malonus, atpalaiduojantis masažas atliekamas abiem asmenims vienoje patalpoje. Masažo metu sukuriama ypatinga aplinka, tad šis ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnu, tiek siela. Masažo metu papildomai naudojami skirtingos paskirties aromaterapiniai aliejai, kurie ramina, atpalaiduoja ar suteikia energijos.
  • SPA ritualas užbaigiamas mėgaujantis kvapnia žolelių arbata.

Dovanokite SPA akimirkas, prilygstančias atostogoms egzotiškoje šalyje...

Vieta
Vieta

Č. Sugiharos g. 3, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 val. 40 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Darbo laikas: I–VI 8.00–21.00 val., VII 9.00–20.00 val. Asmenys iki 18 m. į baseino ir pirčių kompleksą įleidžiama tik su tėvų sutikimu.