Padovanokite džiaugsmą kurti namus!

Dovanų kortelė | UNIDECO


Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nuo 10 €, galioja 6 mėn. Galima išnaudoti per kelis kartus, skirtingose parduotuvėse Vilnius Net 33 skirtingos apdailos bei interjero prekių parduotuvės

Padovanokite džiaugsmą kurti namus! UNIDECO dovanų kortelė – puiki dovana naujakuriams, o ypač tiems, kurie nenori gyventi vienoduose namuose. Suteikite galimybę šeimai, draugams, ar mylimiems žmonėms išsirinkti išskirtines apdailos bei interjero medžiagas bei sukurti unikalius, savo svajonių namus. Dovanų kortelė suteikia šiuos privalumus:

  • Ji yra daugkartinio panaudojimo, todėl pasirinktoje vietoje gavėjas galės išleisti norimą pinigų sumą, o likutį bet kuriuo metu galės panaudoti kitoje, jam patogioje, prekybos vietoje.
  • Prie dovanų kortelės priskyrus kontaktą, kortelės vagystės ar praradimo atvejų kortelę galima blokuoti, o jos likutį perkelti į naują kortelę.
  • Kortelės likutį ir galiojimą galima sužinoti išmaniuoju telefonu nuskaičius kortelės QR kodą arba dovanų kortelių savitarnoje.

 UNIDECO – tai išskirtinis prekybos centras, kuriame po vienu stogu suburtos net 33 skirtingos apdailos bei interjero prekių parduotuvės. Kiekviena parduotuvė su rūpesčiu ir didele meile atrenka tik pačias kokybiškiausias ir kūrybiškiausias apdailos bei interjero prekes. Taigi, klientai čia randa išties unikalų apdailos ir interjero prekių pasirinkimą. Grindys, durys, plytelės, vonios įranga, buitinė technika, šviestuvai, tapetai, kilimai, užuolaidos bei smulkios interjero detalės – viskas ko tik gali prireikti Jūsų naujiems namams!

UNIDECO prekybos centre taip pat įsikūrusi architektūros bei interjero dizaino studija, kurios darbuotojai mielai konsultuoja namų įsirengimo klausimais. O baldų gamintojai projektuoja baldus pagal individualius poreikius.

Pirkėjų patogumui prekybos centras dirba iki 20 val. darbo dienomis, o šeštadieniais – iki 17 val. Tad net ir įprastą darbo dieną neskubėdami, ramiai galėsite apžiūrėti ir išsirinkti norimas prekes.

Lauksime Jūsų atvykstant!

Įsigydami namų apdailos centro „Unideco” dovanų kortelę Jūs patvirtinate, kad susipažinote su dovanų kortelės naudojimo taisyklėmis.

Vieta
Vieta

Verkių g. 44, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 dovanų kortele galima atsiskaityti skirtingose parduotuvėse.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

UNIDECO

Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nuo 10 €, galioja 6 mėn. Galima išnaudoti per kelis kartus, skirtingose parduotuvėse Vilnius Net 33 skirtingos apdailos bei interjero prekių parduotuvės
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia