Degustacija šokolado fabrike LA NAYA

  • Degustacija šokolado fabrike LA NAYA
  • Degustacija šokolado fabrike LA NAYA
  • Degustacija šokolado fabrike LA NAYA
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius (aps.)
Trukmė: 1 val. 45 min.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kviečiame į gurmanišką, įdomiomis istorijomis apipintą bei netikėtais skoniais ir aromatais užburiančią šokolado kelionę LA NAYA fabrike! Vienintelis toks Šiaurės Europoje ir vienas iš 300 tokio tipo gamintojų viso pasaulio mastu, LA NAYA fabrikas gamina šokoladą nuo jo ištakų – kakavos pupelės. Vos pravėrus fabriko duris, pasitiks ir į saldžią kelionę pakvies maloniai galvą apsukantys, skrudinamos kakavos ir šokolado aromatai.  O ji pradedama nuo itin turtingos kakavos pupelės istorijos. Nuo aukštų, žaluma nuspalvintų, kakavos aromatuose skendinčių Pietų Amerikos kalnų iki šiandienių gardumynų, kuriems atsispirti gali retas.

Na o tam, kad kakavos pupelė nueitų visą kelią iki virsmo tokiu skanėstu, kokiu mėgaujamės šiandien, reikalingas itin kruopštus, preciziškas darbas, su kuriuo kiekvienas bus supažindintas.

Pasisėmus pakankamai žinių, laukia gardžiausia šokoladinės kelionės atkarpa – degustacija. Jos metu ne tik bus ragaujamos visos LA NAYA gėrybes, bet ir padedant patyrusiems specialistams, bus išmokta geriau pažinti šokolado skonius, pajausti kokybę ir perprasti paslaptis.  Dovanokite saldžią pažintį!

Vieta
Vieta

La naya (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val. 45 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

Asmenų skaičius nurodytas pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama I–V 16.00–20.00 val., VI 12.00–16.00 val. Paslauga teikiama surinkus ne mažesnę nei 6 asm. grupę. Nesurinkus grupės, užsiregistravusiems pasiūlomas kitas paslaugos laikas.