Žiemos pramogos: kad šaltasis metų sezonas būtų gausus įspūdžių

2014-01-29

Žiemos pramogos: kad šaltasis metų sezonas būtų gausus įspūdžių

Žiema kartu su didžiosiomis ir taip visų laukiamomis metų šventėmis nesibaigia, o šių metų atveju, regis, dar tik įsibėgėja. Tikrąjį žiemos veidą – su šaltuku ir sniegu – išvydome gana neseniai. Greitu metu žiema turbūt nesitrauks, tad užuot tiesiog laukdami ir bijodami iškišti nosį iš namų, išnaudokime visas galimybes, kurias suteikia šaltasis sezonas ir pasimėgaukime jo teikiamais džiaugsmais! Jūsų dėmesiui - šaunios žiemos pramogos, kurios suteiks smagių akimirkų.

Laisvalaikis su žiemos sportu

 

žiemos pramogos

Žinoma, sniegas yra tai, kas pirmiausiai išskiria žiemą iš kitų metų laikų. Nors ir neturėjome baltų Kalėdų, atsigriebti ir pasimėgauti sniegu tikrai turime progų. Slidės, snieglentės, pačiūžos, rogutės, o gal net paprasčiausias kartono lakštas ant kalniuko gali suteikti puikių akimirkų saulėtą žiemos dieną su šeima ar draugais. Be to, aktyvios žiemos pramogos gryname ore yra ne tik būdas smagiai praleisti laiką – jos taip pat padeda išlikti žvaliems ir energingiems.

Norint šauniai praleisti laiką slidinėjant nebūtina vykti į tolimus kalnus. Šlaitų ir kalvų kartais galite rasti ir visai šalia savo namų. Alpėms jie gal ir neprilygs, tačiau tikrai leis smagiai praleisti savaitgalio dieną. Jei vis tik labiau domina profesionalios slidinėjimo trasos, jų rasite Vilniuje, Druskininkuose, Ignalinoje, Anykščiuose, Molėtuose, Birštone, Alytuje, Vilkaviškyje.

Net ir tuo atveju, jei žiema sniegu žiemos sporto entuziastų ilgai nedžiugins, slidinėtojų visuomet laukia visus metus veikiantis žiemos pramogų centras Druskininkuose, kur sniego niekuomet nepritrūks.

Centrinėse miestų aikštės atsidariusios ledo čiuožyklos taip pat kviečia žiemą nesėdėti namuose. Argi ne puiku, smagiai pačiuožinėjus miesto čiuožykloje, susišildyti karštos arbatos ar kavos puodeliu jaukioje senamiesčio kavinukėje?

Ekstremalios žiemos pramogos – ieškantiems išskirtinių įspūdžių

 

žiemos pramogos

Jei geras laikas jums neįsivaizduojamas be užplūstančio adrenalino pojūčio, o paprasti nusileidimai nuo kalno slidėmis jo nesuteikia pakankamai, žiema taip pat turi, ką pasiūlyti. Skrieti pusnimis sniego motociklu – viena tų patirčių, kuri paliks neišdildomų įspūdžių. Dar smagiau tokia žiemos pramoga mėgautis kartu su draugais. Sniego motociklų safaris, kurio metu galima pajusti tikrą laisvę skriejant per apsnigtus laukus, miško takus ir užšalusius ežerus – leis šiuos neeilinius žiemos džiaugsmus patirti kartu su šaunia kompanija.

Dar vienas netradicinis ir išskirtinių įspūdžių suteiksiantis būdas grožėtis žiemiška gamta yra pasivažinėjimas šunų tempiamomis rogėmis. Aplinkui plytint apsnigtiems laukams ir miškams haskiais įkinkytose rogėse galėsite pasijusti kaip tolimojoj Aliaskoj.

Galbūt artėjančios žiemos olimpinės žaidynės taip pat paskatins išmėginti ką nors naujo. Daugeliui turbūt yra tekę matyti stulbinančiu greičiu bobslėjaus trasoje lekiančius sportininkus ir pasvarstyti, koks gi jausmas apima leidžiantis nuo kalno it lenktyninis automobilis skriejančiose rogutėse. Tokį ekstremalų pasivažinėjimą galite išmėginti ir patys, o kartu aplankyti kaimyninę Latviją, kurioje arčiausiai ir galite rasti bobslėjaus rogučių trasą.

Žiemiška šeimos išvyka į Trakus

 

žiemos pramogos

Trakai šiemet skelbiasi šeimos žiemos pramogų sostine – puiki proga dar kartą įsitikinti šio miesto grožiu ir išbandyti jo siūlomas pramogas šaltuoju metų metu. O jų tikrai ten nestinga – nuo pasivaikščiojimo po apsnigtą viduramžius menančią Trakų pilį iki žiemiško jodinėjimo žirgais nuostabiomis Trakų apylinkėmis. Prieš ruošdamiesi tokioms išvykomis būtinai pasirūpinkite šiltais drabužiais ir termosu karštos arbatos, kuris padės išlaikyti šilumą. Trakuose taip pat netrūksta kavinių ir restoranų, į kurias galėsite užsukti pasistiprinti, pasimėgauti tradiciniu šios vietos valgiu - kibinais.

Kiekvienas metų laikas yra savaip žavus ir gali pasiūlyti smagių įspūdžių ir pramogų, tereikia pasinaudoti visomis jų teikiamomis galimybės. Mėgaujantis žiemos pramogomis ir pavasario su savais malonumais sulaukti bus žymiai lengviau:)

Atgal