Visuotinis pavasarinis atsinaujinimas

2016-03-17

Visuotinis pavasarinis atsinaujinimas

Pavasaris ne šiaip sau yra talkos metas – po užgulusios žiemos gamta atsinaujina, atgyja ir nubunda, o mes, nors ir dažnai tai užmirštame, esame gamtos dalis. Tam, kad pasiektumėte vidinę harmoniją, reiktų atsižvelgti ir į gamtos siunčiamus signalus, atkreipti dėmesį į jos kitimą, virsmą bei reiškinius. Todėl siūlome nepraleisti ir naujausio – pavasario arba atgimimo, juk šv. Velykų dovanos gali būti ne tik margučiai.

Pateikiame tris svarbias sritis, kurias kiekvieną pavasarį verta permąstyti ir nuspręsti, ar tenkina dabartinė situacija, ar laikas pokyčiams. Metai – yra nemažas laiko tarpas, per kurį įvyksta ir pasikeičia daugybė dalykų, todėl kasmetinis pokalbis pačiam su savimi yra išties naudingas.

1. Namai

Vestuvės, gimtadieniai, kelionės ir netikėtos dovanos – šios ir kitos priežastys dažnai būna daiktų kaupimo kaltininkės, o ką jau kalbėti apie pačių nesusivaldymą akcijų metu... Apsidairykite – kiek matomų (ir kiek paslėptų!) daiktų supa jus? Ar jie visi jums reikalingi? Nuo paprasčiausių popiergalių stalčiuose iki dulkes kaupiančių statulėlių lentynose, iš kurių nei grožio, nei naudos nematyti. Kad ir šv. Velykos – nė negalvojame, kiek šv. Velykų dovanos užima vietos namuose, tačiau jei prisimintume visas metų šventes ir visas gautas dovanas, kurias saugome vien iš pagarbos, nustebtume, kokia tai nemaža dalis turimų daiktų.

 

 

Velyku dovanos

 

 

Dar prieš mesdami visą šlamštą lauk, pagalvokite, ar jus tenkina interjeras, o turinčius nuosavus namus ar kiemą – eksterjeras. Jeigu ketinate kažką keisti, tai dar labiau padės atsijoti pelus nuo grudų, t. y. reikalingas daiktus nuo trukdančių.

 

2. Stilius

 

Mada kečiasi nepastebimai greitai, tad pavasaris yra puikus metas atnaujinti garderobą ir gryninti mėgstamą stilių. Žinoma, papildyti spintą norisi kiekvieną sezoną, tačiau dažnai nutinka taip, kad planai taip ir lieka tik planais.

Nusimatykite tam skirtą biudžetą ir apgalvokite, kokių drabužių ar aksesuarų jums trūksta, o kartu pasilikite finansinės erdvės nenumatytiems pirkiniams – juk tikrai nutiks taip, kad krepšyje atsidurs neplanuotas gražusis megztukas.

 

Dovanos velyku proga


Jeigu trūksta idėjų, turėkite omenyje, kad šiuo metu visi aplinkui tik ir zuja apie naujas pavasarines kolekcijas, tad semkitės įkvėpimo iš žurnalų bei internete esančių portalų – raštai, tekstūros ir formos padės atšviežinti fantaziją.

 

3. Gyvenimas

 

Turbūt sutiksite, kad labiausiai atidėliojami ir kankinantys pažadai yra pažadai SAU: mesti rūkyti, pradėti sportuoti, lankyti norimus kursus ar keisti mitybos įpročius. Nors tokie ir panašūs tikslai yra vos ne kas antro žmogaus pažadai bei tampa visuotine banalybe, tačiau argi nebūtų smagu būti tų pusėje, kurie tuos pažadus išpildė ir pavertė gyvenimo būdu?

 

Velykos

 

 

Kaip bebūtų, siūlome atkreipti dėmesį ne tik į tokius, bet ir daug svarbesnius gyvenimo aspektus. Charakteris, būdas, požiūris, elgesys, kompleksai ar baimės – kiekvienas žmogus turi kokių nors trūkumų, kuriuos žino ir norėtų įveikti, bet trūksta ryžto arba noro. Neatidėliokite tokių pokyčių, nes kuo greičiau juos įvykdysite, tuo greičiau galėsite džiaugtis laimingesne kasdiena ir didžiuotis savimi.

Straipsniai, knygos, terapijos ar naujas pomėgis – yra daugybė būtų kaip padėti sau įveikti tai, kas jumyse ar tiesiog jūsų gyvenime nepatinka, tad griebkitės patogiausio ir efektyviausio būdo tai padaryti ir pradėkite veikti.

Atgal