#Valentino diena. 8 ypatingos dovanų idėjos mylimajam

2017-02-07

#Valentino diena. 8 ypatingos dovanų idėjos mylimajam

Dovana pašėlusiai ir drąsiai širdžiai

 

1

 

 

 

Nuotykių ieškotojai labiausiai vertina įspūdžius, patirtis, naujas vietas ar išgyvenimus – tokio tipo žmogui siūlome dovanoti adrenalino suteikiančią pramogą – šuolį parašiutu ar virve nuo tilto, pasivažinėjimą sportiniu bolidu ar ekstremalią vandens pramogą. Tai liks išties puikus prisiminimas, kurį suteiksite būtent jūs!

 

 

 

Dovana jautriai širdutei

 

2

Ką vadiname jautriais žmonėmis? Tai dažniausiai emocionalios, empatiškos asmenybės, linkusios jautriai reaguoti į įvairias situacijas. Siūlome tokio charakterio žmonėms sukurti šį tą išties romantiško – parašyti laišką (kad ir kaip banaliai skambėtų, tačiau informacinių technologijų amžiuje to pradeda trūkti), palikti raštelius įvairiose namų vietose su mielomis frazėmis (pavyzdžiui, „Myliu tave“, „Šiandien tu ypač gražus / graži“, „Jau dabar tavęs pasiilgau“, „Nusišypsok – šis vaizdas yra pats gražiausias pasaulyje“ ir pan.), įrašyti ką nors mielo į darbo knygą (pavyzdžiui, „Myliu tave“, „Šiandien nepersitempk – juk tai mūsų diena“, „Kviečiu tave vakarienės 19.00 val.“ ir pan.). Taip pat galite palikti staigmeną automobilyje – gėlę, atviruką, raštelį ar net pyrago gabalėlį saldžiai rytą darbe pradėti. Svarbiausia – būti nuoširdiems. Galbūt jūsų antrajai pusei užteks ilgo apkabinimo ir nuoširdaus meilės prisipažinimo?

 

Dovana melancholiškai širdžiai

 

3

Šio tipo žmogui dovanokite prisiminimus – nuotraukų albumą su prierašu, nupasakojančiu ne tik, kas ir kada įvyko, bet ir jūsų jausmus mylimojo atžvilgiu (pavyzdžiui, prie nuotraukos kur judu esate draugų būryje, galima prirašyti „Tą vakarą įsimylėjau tavo humoro jausmą“), trumpą video su judviejų kelionėmis ar įspūdžiais bei savo komentarais, moteriai – juvelyrinį dirbinį su išgraviruotais meilės žodžiais, inicialais ar judviejų vardais.

 

Dovana švelniai širdžiai

 

4

Švelnią širdutę palepinti galite mielomis, „šiltomis“ dovanomis – tiek materialiomis, tiek pabuvimu kartu. Iš fizinių dovanų galite pamaloninti pliušiniais žaislais, gėlėmis, vakariene jaukiame restoranėlyje arba pačių pagamintais patiekalais namuose ar kokioje nors romantiškoje vietoje, kur būsite tik judu (kas turbūt net dar romantiškiau nei restoranas). Taip pat nepraleiskite progos pabūti dviese ir ilgesnį laiką – visą savaitgalį ar net savaitę. Tam puikiai tiks išvykos Lietuvoje ar užsienyje.

 

Dovana sudėtingai širdžiai

 

Valentinas 2017 benners 600x600-12

Jeigu jūsų antroji pusė yra ypač sudėtinga asmenybė, turbūt ne kartą kilo mintis padovanoti psichologinę knygą ar santykių gidą. Žinoma, juokaujame – per Valentino dieną reiktų pamiršti visus nesutarimus, nuoskaudas, trintis ar sudėtingumus. Juk tai jūsų meilės diena ir esate kartu ne be reikalo.

Gal vertėtų daugiau laiko praleisti kartu, atitrūkus nuo visų kasdienių rūpesčių? Labiausiai tiktų pramogos, kur galėtumėte dalyvauti kartu, dar geriau – jei jos kitame mieste. Kelionė su smagiais pokalbiais ir pramogavimas visiškai užmirštant rutiną – idealus receptas darniems santykiams.

 

 

Dovanos aistringai širdžiai

 

6

Turbūt ir patys numanote, kaip reiktų palepinti aistringą žmogų – žvakės, rausvi patalai, akį traukianti ir jausmus kurstanti apranga... Vakaras tik dviese mėgaujantis vienas kitu! Tačiau kartais reikia aistrą pažaboti ir pasimėgauti visišku atsipalaidavimu – SPA, masažais ar kitomis atpalaiduojamosiomis procedūromis dviese. Išmėginkite, gal tai bus nauja judviejų laisvalaikio dalis?

 

Dovana rimtai širdžiai

 

7

Rimtą žmogų neretai norisi išmokyti trumpam „išeiti iš proto“ – pabūti spontanišku, atsipalaidavusiu, per daug negalvojančiu. Padovanokite tokiam žmogui dieną-staigmeną: nesakykite, kas jo laukia ir išmėginkite laipiojimą uolomis ar pramogas nuotykių parke, čiuožinėjimą ant ledo ar ant sniego slidėmis / snieglente, o vakarą pabaikite ramia vakariene. Žinoma, jeigu nujausite, jog tai privers mylimą žmogų jausti diskomfortą, geriau sukupkite ramesnę dieną kartu, tačiau neatsiribokite nuo staigmenos idėjos.

 

Dovana linksmai širdžiai

 

Valentinas 2017 benners 600x600-09

Linksmi žmonės ne tik patys džiugina aplinkinius tačiau ir mėgsta, kai aplinkiniai džiugina juos. Tad pasitelkite visą išmonę ir priverskite antrąją pusę šypsotis – juokingos, originalios dovanos, dažniausiai neturinčios praktinės ar išliekamosios vertės, bus idealus variantas. Tačiau nepamirškite ir romantiškos smulkmenos, juk būtina „prisikasti“ ir iki mylimojo jausmų! Tam gali pakakti tiesiog nuoširdžių, visus jausmus išreiškiančių žodžių. Žinoma, jie gali nugulti ir ant popieriaus lapo.

 

Vis dar trūksta Valentino dienos dovanos idėjų? Rask jų www.geradovana.lt

Atgal